Prime MMA kontakt

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-05-30 19:44:31
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 17:52:10
Prime MMA kontakt

Dane kontaktowe do Prime MMA dostępne na stronie dla zainteresowanych. Aktualny kontakt z Prime MMA. Uzyskaj wszystkie informacje kontaktowe dotyczące gali Prime MMA.

Czym jest Prime MMA?

Prime MMA jest to jedna z ostatnio założonych federacji na rynku freak fight. Walki na Prime MMA można oglądać, poprzez wykupienie dostępu do całego show. Uzyskać to można, poprzez wykupienie dostępu PPV (pay-per-view). Dostęp do transmisji Prime MMA w podstawowym pakiecie kosztuje 29,99 złotych. Dostępna jest także wersja premium, której cena wynosi 34,99 złotych. Wydarzenie można oglądać także w Polsat Box oraz w Polsat Box Go również w ramach PPV, gdzie cena usługi wynosi 35 złotych.

Kontakt Prime MMA

Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Prime MMA warto jest odwiedzić oficjalny profil federacji na portalu społecznościowym Facebook. Prime MMA kontakt umożliwia dla wszystkich zainteresowanym poprzez czat online w aplikacji Messenger. Warto jednak wiedzieć o tym, że może się okazać, że kontakt Prime MMA dostępny jest jedynie w wybranych godzinach. 

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej Prime MMA przygotowana jest sekcja FAQ. Można tam znaleźć odpowiedzi od konsultantów na pytania, które były najczęściej zadawane przez klientów. Sekcja FAQ może pomóc rozwiązać problem bez konieczności na kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Gdy jednak występujący problem nie został rozwiązany zaleca się na kontakt Prime MMA poprzez czat online.

Prime MMA telefon

Aktualnie czat online w aplikacji Messenger jest to jedyna forma, która pozwala na kontakt Prime MMA. Obecnie telefoniczny lub mailowy kontakt Prime MMA nie jest możliwy. Telefon Prime MMA dla zainteresowanych nie został aktualnie udostępniony. Obecnie konsultanci Biura Obsługi Klienta nie obsługują telefonicznej formy pozwalającej na kontakt Prime MMA. Gdy numer telefonu lub adres poczty elektronicznej zostaną opublikowane, dane na stronie zostaną zaktualizowane.

Dane kontaktowe założycieli Prime MMA

Właścicielem Prime MMA jest Tomasz Bezrąk. Swoje udziały w spółce posiadają także Marcin Birka oraz Bartosz Szuba. Prime MMA jest to zarejestrowana spółka Z O.O., co oznacza, że jest ona zarejestrowana pod numerem 0000929710 w Krajowym Rejestrze Sądowniczym.

Numer KRS: 0000929710
Numer REGON: 520299901
Numer NIP: 8943175734

Adres: JERZEGO BAJANA 24B / 3, 54-129 WROCŁAW