Monedo Now kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-07-27 15:49:34
  • Data modyfikacji: 2022-12-16 21:14:28
Monedo Now kontakt

Monedo Now kontakt — Telefoniczne złożenie wniosku o pożyczkę. Kontakt w celu uzyskania informacji. Znajdź dane kontaktowe Monedo Now

Monedo Now co to?

Monedo Now jest to firma oferująca głównie pożyczki długoterminowe oraz ratalne. Pożyczki wzięte w tej firmie należy spłacić w okresie od 6 do 48 miesięcy. Kwota, na jaką można się zapożyczyć w Monedo Now  to od 1500 zł do 20000 zł. Firma należy do międzynarodowej grupy finansowej Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu. Swoje usługi świadczy aż w 5 krajach: Polska, Rosja, Niemcy, Indie oraz Hiszpania.

Monedo Now kontakt

Osoby zainteresowane wzięciem pożyczki mogą kontaktować się z firmą zarówno telefonicznie, jak i drogą elektroniczną poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Warunkiem wzięcia pożyczki jest ukończenie 18 roku życia. Poprzez kontakt z Monedo Now można uzyskać informację na temat spłacania rat, oprocentowania oraz swojej zdolności finansowej. Wszystkie informacje udzielane są poprzez biuro obsługi klienta.

Monedo Now kontakt telefoniczny

Pożyczkobiorcy mogą kontaktować się z firmą zarówno poprzez e-mail, jak i telefonicznie. Monedo Now kontakt telefoniczny sprawuję poprzez biuro obsługi klienta, czynne w dni powszednie od 9:00 do 12:00. Dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu, możliwe jest uzyskanie informacji na temat pożyczek oraz przyszłego spłacania rat. Możliwe jest także uzyskanie informacji dotyczących umowy oraz wcześniejszego spłacenia wziętej kwoty.

Monedo Now kontakt +48 22 652 60 60

Kontakt Monedo Now online

Aby zadać pytanie bardziej obszerne, wymagające analizy, możliwe jest wysłanie zapytania drogą mailowa. Monedo Now kontakt online poprzez e-mail udostępnia na swojej stronie. Konsultanci Monedo Now na wiadomości starają się odpisywać na bieżąco. Dodatkowo wszystkie wnioski kierowane do firmy, można wysyłać również poprzez adres e-mail.

Monedo Now kontakt e-mail [email protected]

Dane kontaktowe Monedo Now

Osoby zainteresowane wzięciem pożyczki, mogą także wysyłać swoje wnioski oraz zapytania do konsultantów tradycyjną pocztą. Na stronie firmy udostępniony został adres do korespondencji papierowej. Tak samo, jak w przypadku kontaktu online, czy telefonicznego możliwe jest również wysyłanie swoich zapytań na papierze. Monedo Now kontakt tradycyjną pocztą obsługuję poprzez podany niżej adres.

Dane kontaktowe Monedo Now
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa