Kontakt High League

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-12-20 13:27:19
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 13:03:13
Kontakt High League

Skontaktuj się z federacją High League. Aktualne dane kontaktowe do High League podane zostały na poniższej stronie internetowej. Kontakt High League udostępniony został dla wszystkich zainteresowanych.

Co to jest High League?

High League jest to federacja freak fight, która została założona w 2021 roku. Twarzą federacji jest znany raper Malik Montana. Zawodnikami federacji biorącymi udział w walkach są zarówno influencerzy, youtuberzy, a także osoby mające już doświadczenie w sportach walki. Do tej pory odbyło się 5 gal federacji High League, a najbliższa 6 gala odbędzie się 18 marca 2023 roku w katowickim Spotku. Zakup pay-per-view jest już możliwy na stronie internetowej High League.

Kontakt High League

Z High League nie ma bardzo dużo możliwości kontaktu. Jedną z podstawowych opcji jest formularz kontaktowy, jednak High League nie posiada takowego na swojej stronie internetowej. Nie ma możliwości wypełnienia i wysłania formularza kontaktowego do konsultantów High League. Zainteresowani muszą skorzystać z innych form kontaktu z High League. Jedną z możliwości jest skorzystanie z mediów społecznościowych. High League posiada konta na takich platformach jak Facebook, Instagram, Twitter, TikTok. Można zatem wysłać wiadomość prywatną do federacji.

Telefon High League

Na stronie internetowej federacji pod zakładką z kontaktem High League nie znajduje się aktualny numer kontaktowy. Zainteresowane osoby nie mają możliwości kontaktu z High League poprzez dostępny telefon. Jeśli High League udostępni aktualny numer kontaktowy na swojej oficjalnej stronie internetowej, zostanie to zaktualizowane tak szybko, jak to możliwe. Na obecną chwilę osoby zainteresowane muszą skorzystać z innych metod na kontakt z High League.

E-mail High League

Firma High League do kontaktu udostępniła dwa adresy poczty elektronicznej. W przypadku posiadania pytań można je kierować wysyłając wiadomości na adres e-mail High League. Istnieją dwa adresy e-mail, z których jeden jest przeznaczony dla współprac, a drugi dla mediów. 

E-mail High League do wysyłania zapytań odnośnie współprac: [email protected]

E-mail High League przeznaczony wyłącznie dla dziennikarzy: [email protected]