Discovery+ kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-05-30 08:57:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 16:26:23
Discovery+ kontakt

Jak nawiązać kontakt z Discovery+? Kontakt online i czat online z Discovery+, dane kontaktowe z platformą dla jej użytkowników, wsparcie klienta.

Discovery+ kontakt

Discovery+ jest usługą streamingową oferująca swoim użytkownikom treści o charakterze naukowym, podróżniczym, jak i rozrywkowym. Użytkownicy z Polski są w stanie korzystać z Discovery+ po wykupieniu subskrypcji platformy Player bez żadnych dodatkowych kosztów. W razie problemów lub pytań w sprawie Discovery+ kontakt i wsparcie użytkownicy mogą osiągnąć online.

Discovery+ kontakt online 

Jednym ze sposobów na kontakt z Discovery+ jest wykorzystanie formularza kontaktowego. W formularzu użytkownicy podają swoje dane kontaktowe oraz szczegółowy opis problemu. Formularz umożliwia również dołączanie zdjęć, aby pracownicy Discovery+ mogli lepiej i szybciej zdiagnozować problem i go rozwiązać. 

Discovery+ ma też dla swoich użytkowników i nie tylko możliwość skorzystania z czatu online. Na początku na pytania odpowiada bot, lecz jeśli problem jest zbyt skomplikowany, rozmowę przejmuje pracownik biura obsługi klienta Discovery+.

Niestety Discovery+ nie oferuje kontaktu telefonicznego dla swoich użytkowników i dręczące ich pytania powinni oni zadawać poprzez formy kontaktu online.