Lidlomix kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-01-08 12:43:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:10:10
Lidlomix kontakt

Jak nawiązać kontakt z Lidlomix? Kontakt online i kontakt telefoniczny z producentem Lidlomix, dane kontaktowe z pomocą techniczną LIdlomix

Lidlomix kontakt

Lidlomix jest wielofunkcyjnym robotem kuchennym, który przyśpiesza, i ułatwia w dużym stopniu proces gotowania. Robot ma wbudowane różne przepisy wyświetlane krok po kroku na ekranie, co umożliwia gotowanie nawet osobą bez żadnego doświadczenia w kuchni. Maszyna LIdlomix potrafi wyciskać, szatkować, kroić, gotować, blendować, a także ważyć.

Kontakt z producentem Lidlomix jest możliwy telefonicznie oraz online. Należy jednak pamiętać, że Monsieur Cuisine Lidl będące producentem robotów Lidlomix nie odpowiada za żadne wady sprzętu.

Lidlomix kontakt telefoniczny

Aby nawiązać kontakt telefoniczny z producentem Lidlomix, należy zadzwonić pod numer 800 012 071. W wybranych godzinach obsługiwany jest tam serwis Lidlomix, dlatego zaleca się sprawdzić godziny dostępności kontaktu telefonicznego przed dzwonieniem.

Numer telefonu: 800 012 071

Lidlomix kontakt online

W przypadku znalezienia wad ze sprzętem reklamacje do producenta Lidlomix można składać poprzez stronę internetową, wypełniając formularz kontaktowy. W formularzu po wybraniu języka, w jakim klient chce go rozwiązać, będzie miał do wyboru trzy kategorie: dostępna referencja, nowa reklamacja, porady dotyczące produktów. Po wybraniu jednej z nich należy wypełnić dane identyfikacyjne produktu, opis problemu oraz dane kontaktowe klienta. W zależności od rodzaju wady producent Lidlomix zapewni serwis sprzętowi lub wymieni go na nowy.