Popek Kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-08-08 07:54:15
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:15:30
Popek Kontakt

Skontaktuj się z Paeł Ryszard Mikołajuw. Kontakt Popek dostęny na stronie. Numer Telefonu do Popek.

Kontakt Popek

Paweł Ryszard Mikołajuw  inaczej Popek jest polskim raperem, wokalistą, muzykiem, aktorem oraz zawodnikiem MMA wagi ciężkiej. Muzycznie członek takich zespołów jak Firma czy Gang Albanii. W głównej mierze Popek może być najbardziej znany z jego twórczości muzycznej, gdzie na początku swojej kariery był jednym z muzyków w zespole Firma, tam wziął udział w nagraniu paru płyt, później przeszedł na bardziej swoje i założył zespół Gang Albanii.

Kontakt Popek jest możliwy dla fanów poprzez media społecznościowe, takie jak Instagram czy Facebook, tam kontakt z Popkiem dla jego fanów jest najodpowiedniejszy oraz najprawdopodobniejszy. Również opcją na nawiązanie kontaktu z Popkiem jest pójście na jeden z jego koncertów.

Ewentualny kontakt marketingowy z Popkiem jest możliwy poprzez mail kontaktowy [email protected]

Popek Walki

Popek równie dobrze znany jest z jego kariery związanej ze sztukami walki. Znany jest z takich federacji jak KSW, Fame MMA, Prime Show MMA. Ostatnio najhuczniejszą walkę w jakiej wziął udział Popek odbyła się na Fame MMA. Popek vs Parke niestety była walką, która źle się skończyła dla Popka, doznał on na niej wtórnej kontuzji dłoni, przez którą trzeba było przerwać walkę.