LUKR Kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-04-06 12:30:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:30:05
LUKR Kontakt

Kontakt LUKR. Dane kontaktowe LUKR, numer kontaktowy, e-mail, adres. LUKR kontakt dostępny na stronie internetowej. Catering LUKR dla klientów.

Kontakt LUKR

Restauracja popularna i znana pod nazwą LUKR oferuje wszelkie wyśmienite i wysokiej klasy dania oraz oferuje możliwość zakupu specjalnie dostosowanego pod wymagania klienta catering na różne okazje. Pozwala na wykonywanie zamówień grupowych dla imprez okolicznościowych, spotkań i imprez firmowych. Kontakt LUKR jest dostępny na dwa sposoby. Jednym z nich jest wysłanie wiadomości na adres e-mail LUKR kontakt. W celu uzyskania wszelkich informacji w sprawie cateringu na specjalne okazje, pytania można i należy kierować na podany przez restaurację adres e-mail. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów z cateringiem lub wykonanym zamówieniem, zgłoszenia także można kierować na adres e-mail LUKR

LUKR kontakt

Kontakt z restauracją jest możliwy również przez połączenie telefoniczne na jeden z numerów kontaktowych LUKR kontakt. Pierwszy jest w przypadku chęci rezerwacji stolika w restauracji lub otrzymania informacji o wolnych rezerwacjach w dane dni. Drugi numer kontaktowy LUKR pełni taką samą funkcję jak adres e-mail dotyczący zamawiania cateringu. W razie połączenia telefonicznego odpowiedzą błyskawicznie i pomogą w ustaleniu rezerwacji miejsc w restauracji. Godziny otwarcia restauracji są dokładnie takie same jak w przypadku Millenium Hall, ponieważ restauracja znajduje się na terenie galerii. LUKR jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 21:00 oraz w niedziele od godziny 10:00 do 20:00.

Dane kontaktowe LUKR

  • Adres: al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów

Rezerwacje LUKR

  • Numer kontaktowy: +48 17 770 03 33,

Catering LUKR

Zamówienia dań LUKR

  • Numer kontaktowy: 881 210 100,