Bolt Gdańsk kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-09-22 20:27:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 10:15:31
Bolt Gdańsk kontakt

Bolt Gdańsk kontakt. Bolt Gdańsk hulajnogi. Bolt Gdańsk jak skontaktować się. Praca Bolt Gdańsk.

Bolt Gdańsk Kontakt

W poszukiwaniu szybkiego i dogodnego środku transportu na terenie miasta Gdańsk warto skorzystać z opcji taxi Bolt Gdańsk. Bolt Gdańsk jest szybką i w miarę tanią opcją transportu wśród miastowego. Wystarczy pobrać aplikacje, wybrać miejsce docelowe aplikacja dobierze najbliższego kierowcę, który zabierze konsumenta w wybrane miejsce.
Kontakt Bolt Gdańsk nie jest możliwy poprzez kontakt telefoniczny lub przez pocztę elektroniczną. Jedyną opcją kontaktu z Bolt Gdańk, jest w ramach oferty pracy poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie BoltGdańk.eu. W formularzu kontaktowym należy uzupełnić dane dotyczące adresu email oraz kontaktu telefonicznego, oraz wybrać miasto, do którego się aplikuje. 

Praca Bolt Gdańsk — dodatkowe informacje co do współpracy z firmą Bolt Gdańsk, można uzyskać poprzez stronę internetową kierowaną dla miasta Gdańsk. W zakładach Zostań kierowcą oraz Kariera można uzyskać więcej informacji dotyczących trybu pracy oraz złożyć swoją aplikację na konkretne stanowisko pracy.


 

Dostępne Oferty Bolt Gdańsk

Klient w aplikacji ma do wyboru dwie taryfy dotyczące transportu jedną z nich jest taryfa Protect. Taryfę Protect można wykupić do przewozu maksymalnie dwóch osób, polega na zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa konsumenta poprzez przegrodę umieszczoną pomiędzy klientem a kierowcą. Druga Taryfa jest to zwykła Taryfa Bolt jest to klasyczna taryfa gdzie maksymalnie kierowca Bolt  może przewieźć cztery osoby. Za anulowanie jest naliczana dodatkowa opłata w wysokości 9PLN.

Hulajnogi Bolt Gdańsk

Żeby jeździć hulajnogą Bolt Gdańsk należy wpierw pobrać aplikacje Bolt. Hulajnogi Bolt Gdańsk znajdują się w każdym zakamarku miasta Gdańsk, można również zlokalizować najbliższą hulajnogę poprzez aplikacje Bolt. Hulajnogi Bolt Gdańsk są częstym problemem dla osób niewidomych ze względu na nieodpowiednie korzystanie z nich przez użytkowników. Bolt Gdańsk przestrzega aby nie parkować Hulajnóg bezpośrednio na chodnikach czy drogach.

Cena za przejazd Hulajnogą Bolt Gdańsk wynosi 0.50zł za minutę jazdy.