Informacja turystyczna Mielno

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2017-07-11 15:39:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 16:11:08
Informacja turystyczna Mielno

Jak uzyskać kontakt z informacją turystyczną Mielno? Informacja turystyczna Mielno dane kontaktowe, kontakt telefoniczny

Informacja turystyczna Mielno kontakt

Mielno to miasto w północno-zachodniej Polsce w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim. Jest położone nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Miasto posiada dwa letnie kąpieliska morskie i przystań rybacką na osiedlu Unieście. Jest popularnym celem wycieczek wielu turystów.

Turyści odwiedzający miasto, aby dowiedzieć się, jakie są zabytki i atrakcje w Mielnie oraz gdzie znaleźć noclegi, mogą skorzystać z usług informacji turystycznej Mielno. Oprócz informacji turystycznej na miejscu można również skorzystać z opcji kontaktu telefonicznego przed wyjazdem do miasta.

Istnieje również Tourist Information Mielno, które jest odpowiednikiem informacji turystycznej Mielno dla osób zza granicy, dostępne tam są te same usługi, lecz w języku angielskim. 

Informacja turystyczna Mielno kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z informacją turystyczną Mielno jest dostępny pod numerem 703 803 033. Konsultanci telefoniczni przedstawią oferty kompleksów wypoczynkowych i różne atrakcje do zwiedzania w mieście. Potencjalni turyści mogą liczyć na fachową pomoc.

Numer telefonu: 703 803 033