Kontakt Innogy Go

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-02-25 08:40:53
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 15:33:20
Kontakt Innogy Go

Sprawdź dostępne opcje na kontakt z firmą Innogy Go dzięki poniższej stronie internetowej. Skontaktuj się z Innogy Go już dziś! Potrzebne informacje możliwe do zdobycia dzięki kontaktowi z Innogy Go.

Co to jest Innogy Go?

Innogy Go jest to nieistniejąca już firma i zarazem największy system car-sharing w Polsce, oferujący wyłącznie pojazdy elektryczne, uruchomiony w kwietniu 2019 roku na terenie Warszawy, działający również od września 2020 w Zakopanem. W roku 2020 firma decyzją nowego właściciela Innogy GO, czyli niemieckiej spółki energetycznej E.ON została wystawiona na sprzedaż. Poprzez sytuację epidemiologiczną firma uznała, że powoli zacznie wygaszać oferowane usługi. Ostatecznie Innogy GO zakończyło swoją działalność w nocy z 15 na 16 marca 2021.

Telefon Innogy Go

Poprzez zakończenie działalności przez firmę klienci nie mają możliwości skontaktowania się z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy Innogy Go poprzez udostępniony telefon Innogy Go.

Kontakt Innogy Go

Klienci nie mają także możliwości skontaktowania się z firmą Innogy Go za pomocą wysłania wiadomości poprzez udostępniony adres poczty elektronicznej, formularz kontaktowy, czy też poprzez tradycyjną korespondencję.