Informacja turystyczna Toruń

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-08-12 19:38:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:47:54
Informacja turystyczna Toruń

Informacja Turystyczna Toruń dla turystów, informacje i kontakt telefoniczny dla klientów

Informacja Turystyczna w Toruniu dla turystów

Dzięki skontaktowaniu się z Toruńską Informacją Turystyczną można uzyskać informacje o atrakcjach lub dostępnych miejscach noclegowych znajdujących się w okolicy. Korzystając z numeru kontaktowego do Informacji Turystycznej w Toruniu, interesant może uzyskać pomoc i informacje telefonicznie. Możliwość skontaktowania się jest dostępna całodobowo, dlatego zalecane jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu oraz pozyskanie informacji o atrakcjach turystycznych, ponadto pracownicy konsultacji telefonicznych utrzymują ciągły kontakt z placówkami noclegowymi, dzięki czemu turyści mogą otrzymać aktualne informacje o wolnych miejscach noclegowych podczas ich pobytu turystycznego.

Kontakt telefoniczny Informacji Turystycznej w Toruniu dostępny całodobowo dla obcokrajowców

Toruńska Informacja Turystyczna zajmuje się także obsługą linii telefonicznej dostępnej dla obcokrajowców, którzy nie posługują się językiem polskim, w języku angielskim w celu ułatwienia oraz wsparcia zagranicznych turystów poruszających się po szlakach turystycznych i odwiedzania atrakcji turystycznych podczas ich pobytu turystycznego.

Kontakt Telefoniczny do Informacji Turystycznej 

Zainteresowani przyszli lub aktualnie przebywający w okolicach turyści mogą w dowolnej chwili skorzystać z podanego poniżej kontaktu telefonicznego w celu uzyskania potrzebnych przez nich informacji

  • Telefon: 703 803 033