Kontakt info-car

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-06-25 21:05:34
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 21:09:14
info-car kontakt

Szukasz aktualnego sposobu na kontakt z pracownikami info-car? Na poniższej stronie umieszczone zostały aktualne sposoby kontaktu z info-car. Skorzystaj z kontaktu info-car!

Kontakt info-car

Klienci mogą skontaktować się z Centrum Pomocy Klienta info-car poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem możliwa jest korespondencja z pracownikami info-car. Z pewnością udzielą oni wszelkich odpowiedzi dotyczących aktualnych danych firmy. Warto, aby wiadomość mailowa została odpowiednio przygotowana. Należy w niej umieścić powód, z jakim klienci zwracają się o pomoc, a także dokładnie opisać zaistniały problem. Pomoże to w znaczący sposób znaleźć właściwe rozwiązanie w znacznie krótszym czasie. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów firmy powinien zostać dostarczony w przeciągu kilku dni roboczych. Pracownicy Biura Obsługi Klienta dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail info-car: [email protected]
E-mail info-car: [email protected]

Osoby preferujące bardziej tradycyjne rozwiązania mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego lub bezpośrednio dostać się pod wskazany adres. Należy jednak wspomnieć, że wybierając tę opcję na kontakt z info-car na wiadomość zwrotną, trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z info-car.

Adres korespondencyjny info-car

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
ul. Karczunkowska 30
02-871 Warszawa

Telefon info-car

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy info-car jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa telefoniczna z konsultantami info-car oraz otrzymanie wszelkich istotnych informacji dotyczących oferty firmy. Dodatkowo wykwalifikowani pracownicy obsługujący telefon info-car odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących osób. Należy dodać, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny kontakt info-car. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu. Niestety, ale aktualne godziny funkcjonowania kontaktu info-car nie zostały podane poniżej. Z tego względu przed bezpośrednim telefonem info-car, warto we własnym zakresie sprawdzić aktualne godziny funkcjonowania kontaktu info-car.

Telefon info-car: 22 235 43 60
Telefon info-car w sprawach tachografów: 22 332 92 90