Kontakt Płatnik

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-02-26 00:55:40
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 11:42:41
Kontakt Płatnik

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Płatnik. Płatnik kontakt, adres e-mail, telefon. Płatnik formularz kontaktowy, media społecznościowe

Płatnik kontakt

Przygotowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych program, jakim jest Płatnik umożliwia płatnikom składek weryfikację, tworzenie, a także wysyłanie dokumentów ubezpieczeniowych. 

Interesanci z Biurem Obsługi Klienta Płatnik kontakt mogą zrealizować na kilka sposobów. Każda osoba ma możliwość przesłania wiadomości mailowej korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Zapytania można wysyłać na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są przez pracowników najszybciej jak to możliwe. 

Na głównej stronie internetowej został zamieszczony specjalny formularz kontaktowy. W celu uzyskania kontaktu należy go uzupełnić wpisując wszystkie wymagane dane oraz odpowiednią treść. Poprawnie wypełniony formularz zostanie wysłany do Biura Obsługi Klienta Płatnik

Płatnik adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Płatnik: 22 560 16 00

Płatnik kontakt telefoniczny

Oferowany przez Płatnik kontakt telefoniczny działa pod numerem 22 560 16 00. Połączenia odbierane są przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00. 

Skontaktować się z konsultantami Płatnik można również za pomocą portali społecznościowych. Należą do nich między innymi Twitter czy LinkedIn.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Płatnik to: 22 560 16 00
Adres e-mail: [email protected]