Bolt Radom Kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2017-07-23 11:41:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 13:49:12
Bolt Radom Kontakt

Kontakt do Bolt Radom. Dane kontaktowe Radom Bolt, telefon, e-mail. Cennik Bolt Radom dla klientów. Oferty pracy w Bolt Radom.

Bolt Radom kontakt

W sytuacji potrzeby kontaktu z Bolt Radom kontakt możliwa jest komunikacja poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie dzwoniąc na numer kontaktowy. Należy jednak pamiętać, że połączenie z kontakt Bolt Radom telefonicznie jest jedynie do kontaktu w sprawie hulajnogi Bolt Radom. W przypadku próby komunikacji z Bolt Radom kontakt za pomocą poczty elektronicznej dostępne są dwa adresy e-mail. Pierwszy z nich jest przeznaczony do kontaktowania się z konsultantami Kontakt Bolt Radom w kwestii problemów technicznych lub uzyskania pomocy korzystania z usług. Drugi adres służy w przypadku aplikacji do praca Bolt radom, które są oferowane przez firmę oraz uzyskania wszelkich informacji, warunków i wymagań, które dotyczą oferty pracy w Bolt Radom.

Cennik Bolt Radom

Koszty wynajęcia usługi Bolt Radom zmieniają się nieustannie. Warunki pogodowe, pora dnia oraz dystans do kierowcy taxi Bolt Radom mają spory wpływ na zmianę kosztów w cennik Bolt Radom. Aby uzyskać więcej informacji o aktualnych cenach usług transportowych oraz ich wynajęcia, aplikacja Bolt służy pomocą. 

Kontakt Bolt Radom

  • Telefon: +48 22 307 83 67,
  • Adresy e-mail: