Zrzutka.pl kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-03-29 10:11:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:08:28
Zrzutka.pl kontakt

Zrzutka.pl kontakt. Dane kontaktowe Zrzutka.pl, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt dla zainteresowanych i darczyńców. Formularz kontaktowy na stronie kontaktowej Zrzutka.pl.

Kontakt Zrzutka.pl

Zrzutka.pl to portal internetowy przeznaczony do organizowania zbiórek na przeróżne cele. W sytuacji potrzeby założenia zbiórki lub chęci wsparcia innych zbiórek warto udać się na stronę Zrzutka.pl. Na stronie Zrzutka.pl można organizować zbiórki na wiele różnych celów takich jak: leczenie, rehabilitacje, remonty, budowę, edukację, produkcję, wsparcie środowiska lub pomoc krajom potrzebujących pomocy. Darczyńcy mogą finansowo wspomóc każdą zbiórkę korzystając z Zrzutka.pl i udzielić pomocy potrzebującym.

Kontakt Zrzutka.pl jest możliwy za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej Zrzutka.pl kontakt. Aby z powodzeniem skontaktować się przez formularz kontaktowy z portalem Zrzutka.pl, należy w formularz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz zapisać treść wiadomości, która może zawierać pytania dotyczące zbiórek lub datków na zbiórki. Warto jednak pamiętać, że przed wysłaniem formularza można przejrzeć FAQ Zrzutka.pl. Mogą się tam znaleźć odpowiedzi na posiadane pytania, przez co kontakt przez formularz nie będzie dalej wymagany.

Numer kontaktowy Zrzutka.pl

Zrzutka.pl kontakt nie jest realizowany drogą telefoniczną i z tego powodu numer kontaktowy Zrzutka.pl nie jest dostępny. Jedyną opcją na kontakt Zrzutka.pl jest wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy Zrzutka.pl.

Dane kontaktowe Zrzutka.pl

Zrzutka.pl Adres korespondencyjny
  • Adres: al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław