IFC Films kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-10-09 19:05:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 13:56:01
IFC Films kontakt

Jak nawiązać kontakt z IFC Films? Kontakt online i telefoniczny z IFC Films, dane kontaktowe z przedsiębiorstwem dla klientów

IFC Films kontakt

IFC Films jest amerykańskim przedsiębiorstwem zajmującym się głównie produkcją i dystrybucją filmów niezależnych. Zostało założone w 1999 roku. Prezesem przedsiębiorstwa od 2007 roku jest Jonathan Sehring. Siedziba IFC Films znajduje się w Nowym Jorku. Klienci posiadający subskrypcję IFC Films mogą się kontaktować z przedstawicielami firmy online poprzez wiadomości e-mail. Jeśli użytkownik ma jakieś pytanie lub zażalenie o firmy, może je kierować na adres e-mail [email protected]. W wiadomości najlepiej zawrzeć szczegółowy opis problemu i jego zdjęcia jeśli to możliwe, aby ułatwić pracownikom IFC Films szybkie rozwiązanie problemu.

Adres e-mail: [email protected]

Przedsiębiorstwo można również znaleźć na różnych portalach społecznościowych, takich jak Twitter, czy Facebook. IFC Films umożliwia również kontakt przez te portale.

IFC Films kontakt telefoniczny

Niestety ze względu na międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa nie zezwala ono na kontakt telefoniczny. IFC FIlms nie jest w stanie prowadzić osobistych rozmów z klientami w wielu językach, natomiast wiadomości tekstowe można zawsze z łatwością przetłumaczyć. Być może w przyszłości IFC FIlms umożliwi kontakt telefoniczny.