Kontakt PKS - rozkład jazdy autobusów PKS, połączenia i kursy

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-01-31 22:37:30
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 12:45:07
Kontakt informacyjna o PKS - autobusy: rozkład, połączenia

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z firmą PKS? Na poniższej stronie internetowej opisane zostały wszelkie dostępne i aktualne sposoby kontaktu z PKS w tym także numer kontaktowy. Nie zwlekaj i już teraz wypróbuj kontakt PKS!

PKS kontakt

Pierwszą z możliwości na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta, jaką oferuje firma PKS, jest skorzystanie z udostępnionego poniżej numeru kontaktowego. Dzięki niemu zainteresowani kontaktem z PKS klienci mają możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami firmy, którzy udzielić im mogą aktualnych informacji dotyczących oferty firmy. Dodatkowo także dzięki rozmowie poprzez numer kontaktowy PKS konsultanci firmy z chęcią na bieżąco odpowiedzą na wszystkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Dodatkowo kontakt PKS dostępne są dla wszystkich zainteresowanych jedynie w wybranych dniach oraz godzinach. Nie zostały one jednak podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem zaleca się sprawdzenie godzin aktywności podanego numeru kontaktowego we własnym zakresie.

Telefon PKS: 703 803 033

Strona internetowa PKS

Na stronie internetowej firmy do kontaktu z PKS udostępniony został także formularz kontaktowy. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie niezbędnych danych, tematu zgłoszenia, a także opisania sprawy, z jaką zwraca się do konsultantów PKS. Pozwoli to pracownikom firmy na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Konsultanci PKS z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde nadesłane zgłoszenie, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.