Smart Bank kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2017-09-26 09:55:04
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 10:51:07
Smart Bank kontakt

SMART Bank kontakt - informacje kontaktowe dla osób posiadających rachunek w SMART Banku. Telefon kontaktowy oraz adres e-mail

SMART Bank czym jest?

SMART Bank jest to mobilny oraz bezpłatny rachunek osobisty. Przenosi on usługi bankowe na zupełnie nowy wymiar. SMART Bank oferuje bezpłatne prowadzenie konta, darmową kartę debetową oraz bezpłatne przelewy internetowe. SMART Bank jest innowacją dla wszystkich użytkowników smartfonów oraz sprawił, że dostęp do konta jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej.

SMART Bank kontakt

Konsumenci posiadający rachunek osobisty w SMART Bank, mogą kontaktować się z obsługą klienta, aby zgłaszać problemy z dostępem do konta, czy uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnych usług. Dodatkowo osoby, które nie posiadają jeszcze konta, mogą dowiedzieć się, w jaki sposób je założyć, oraz zadać pytanie odnośnie korzyści z niego płynących. SMART Bank kontakt z klientem obsługuję jedynie telefonicznie.

SMART Bank kontakt telefoniczny

Klienci, jak i osoby chętne założyć konto w SMART Bank, mogą kontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat rachunku osobistego. Konsultanci przedstawią korzyści płynące z założenia konta, dodatkowo pomogą w założeniu takiego rachunku. SMART Bank kontakt telefoniczny obsługuję od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00. Dodatkowo SMART Bank kontakt awaryjny, w przypadku chęci zastrzeżenia karty obsługuje codziennie oraz całodobowo.

SMART Bank kontakt telefoniczny

  • obsługa klienta: 801-800-188 oraz 22 438-41-41
  • zastrzeganie karty: 22 438-41-41