Mytrip kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-03-20 23:45:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 17:03:07
Mytrip kontakt

Mytrip dane kontaktowe. Jak skontaktować się z Mytrip. Kontakt Mytrip dostępny za pośrednictwem połączenia telefonicznego oraz adresu internetowej poczty elektronicznej.

Mytrip kontakt

Mytrip jest platformą dla podróżujących służącą do wyszukiwania lotów do każdego miejsce na ziemi. Platforma Mytrip porównuje ponad 650 linii lotniczych. 

Kontakt Mytrip jest możliwy do uzyskania na kilka sposobów. Jednym ze sposobów na kontakt z Mytrip jest to kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linię telefoniczną świadczą usługi w dwóch językach. Jednym z nich jest język angielski. Konsultacja telefoniczna w języku angielskim jest czynna całodobowo. Drugim językiem jest język polski, aby uzyskać konsultacje w języku polskim, należy dzwonić w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. Drugą formą kontaktu ze strony Mytrip jest kontakt poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Oprócz tego na stronie Mytrip można wejść w zakładkę wsparcie, gdzie można znaleźć najczęściej zadawane pytania. Można tam znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak anulować lub zmienić rezerwacje, informacje związane z Covid-19 czy Rezerwacja i płatność oraz wiele temu podobnych.

Mytrip kontakt telefonicznego +48 221 168 121

 

Mytrip kontakt przez adres e-mail: [email protected]