eobuwie kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-04 02:47:07
  • Data modyfikacji: 2023-01-20 13:00:36
eobuwie kontakt

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z eobuwie? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu eobuwie udostępniony został między innymi telefon. Skorzystanie z kontaktu z eobuwie to gwarancja uzyskania wszelkich informacji. Sprawdź kontakt eobuwie już teraz!

eobuwie kontakt

Opcją na skontaktowanie się konsultantami Centrum Obsługi Klienta eobuwie jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to na pewno wygodna opcja dla osób, które preferują kontakt przy pomocy internetu. Dobrze byłoby, żeby wiadomość taka zawierała w swoim temacie krótką notatkę o sprawie, z jaką klient zwraca się o pomoc do pracowników eobuwie, a w treści samej wiadomości dokładny opis zaistniałej sytuacji. Dzięki temu znacznie szybciej pracownicy firmy eobuwie powinni znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu klienta. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta firmy eobuwie powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail eobowie: [email protected]

eobuwie inne sposoby kontaktu

Chcąc jak najszybciej otrzymać najnowsze informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, dobrze jest skorzystać z udostępnionego na poniższej stronie internetowej telefonu. Daje on klientom sposobność na uzyskanie wszelkich danych i informacji bezpośrednio od pracowników firmy eobuwie. Należy także dodać, że konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy odpowiedzialni są za kontakt eobuwie dzięki swojej wiedzy, odpowiedzą także na wszystkie pytania, a także wątpliwości osób dzwoniących. Warto dodać, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefon eobuwie. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu eobuwie. Dodatkowo telefon eobuwie dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach. Poniższy kontakt eobuwie dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 8:00 do 19:00.

Telefon eobuwie: 0 801 002 024
Telefon eobuwie dla telefonów stacjonarnych: 68 422 84 04
Telefon eobuwie dla telefonów komórkowych: 507 599 050

Dane kontaktowe eobuwie

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Na podany adres w formie listów można wysyłać zgłoszenia i pytania. Należy jednak dodać, że odpowiedź zwrotna może zostać dostarczona znacznie później niż w przypadku innych metod kontaktowych z eobuwie. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca dobrze jest skorzystać z podanego powyżej innych form kontaktu eobuwie. Pozwoli on klientom na uzyskanie wszelkich informacji oraz przydatnych odpowiedzi w przeciągu kilku minut.

Adres korespondencyjny eobuwie: ul. Nowy Kisielin — Nowa 9, 66-002 Zielona Góra