STARS Impresariat kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-04-03 11:34:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:30:45
STARS Impresariat

Aktualny kontakt STARS Impersariat dostępny na stronie kontaktowej. Dane kontatkowe STARS Impersariat, numer kontaktowy, adres, e-mail. STARS Impersariat praca.

Kontakt STARS Impresariat 

STARS Impresariat to agencja turystyczna z siedzibami zlokalizowanymi w Krakowie i Warszawie. Po wysłaniu zgłoszenia do STARS Impresariat można liczyć na udział w reklamach produktów lub przeróżnych produkcjach filmowych. STARS Impresariat przyjmuje zgłoszenia do współpracy zarówno aktorów profesjonalnych jak i amatorów.

Kontakt STARS Impresariat jest dostępny telefonicznie oraz online. W przypadku chęci uzyskania kontaktu z STARS Impresariat można skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej STARS Impresariat kontakt, wybrać temat, wypełnić dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko,
  • Adres e-mail,
  • Numer kontaktowy

Ostatnie pole formularza przeznaczone jest na napisanie wiadomości dotyczącej ofert STARS Impresariat. Po uzupełnieniu formularza kontaktowego pozostaje jedynie wysłanie go do STARS Impresariat kontakt.
 

Kontakt do STARS impresariat

Inną możliwością jest kontakt przez pocztę elektroniczną na jeden z dostępnych adresów e-mail STARS Impersariat. Agencja posiada 5 różnych adresów e-mail, na które należy się kierować z poszczególnymi sprawami.

Dane kontaktowe STARS Impresariat

STARS Impresariat Kraków kontakt

STARS Impresariat Kraków kontakt jest możliwy jedynie za pomocą formularza kontaktowego. Aktualnie kontakt jest prowadzony online, ze względu na wprowadzenia pracy zdalnej.

  • Adres: ul. Józefa 26, I piętro, 31-056 Kraków,

STARS Impresariat Warszawa kontakt

Castingi w Krakowie i Warszawie Stars Impresariat przeprowadza online. Stacjonarne przesłuchanie jest realizowane jedynie po wcześniejszej rezerwacji terminu. STARS Impresariat Warszawa w przeciwieństwie do oddziału w Krakowie, umożliwia także kontakt przez kontakt telefoniczny przez wykonanie połączenia na numer kontaktowy STARS Impresariat Warszawa. Biuro w Warszawie jest czynne we wtorki i czwartki w godzinach 11:00 - 19:00 (z przerwą od 14:00 do 15:00).

  • Adres: ul. Hoża 50, lokal 101, 00-682, Warszawa,
  • Numer kontaktowy: 500 161 511,


STARS Impersariat praca 

Aby uzyskać ofertę pracy w agencji STARS Impersariat, w pierwszej kolejności należy przesłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy. Castingi stacjonarne STARS Impersariat odbywają się jedynie po wcześniejszym umówieniu się. STARS Impersariat praca stała jest możliwa tylko po pomyślnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej.