North Fish Kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2017-05-09 00:47:26
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:33:02
North Fish Kontakt

Kontakt North Fish. Dane kontaktowe North Fish, adres, numer kontatkowy, e-mail. Formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej North Fish kontakt.

Kontakt North Fish

North Fish, aktywne na rynku polski od roku 2002, którego właścicielem jest North Food Polska S.A. z siedzibą w Kielcach, to popularna sieć sklepów szybkiej obsługi mającej w swojej ofercie menu wszelkie dania rybne i owoców morza takie jak krewetki lub kalmary. Oprócz dań rybnych oraz owoców morza oferują także dania wegetariańskie, które zamiast ryb zawierają grzyby lub inne niezwierzęce produkty. Kontakt North Fish jest dostępny na kilka sposobów. Jednym z nich jest połączenie telefoniczne na numer kontaktowy North Fish kontakt. Drugą opcją jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej North Fish kontakt. W przypadku wybrania opcji formularza kontaktowego należy uzupełnić go danymi kontaktowymi, imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail, numerem kontaktowym, opcjonalną nazwą firmy, wybrać temat wiadomości, a następnie w polu do tego przeznaczonym zapisać treść wiadomości i wysłać gotowy formularz kontaktowy. North Fish posiada również własną aplikację North Fish, dzięki której można uzyskać informacje o daniach, cenach oraz zdobywać punkty pozwalające na różne profity i nagrody. Wszystkie pytania dotyczące aplikacji lub napotkanych problemów z używaniem aplikacji można kierować na adres e-mail:

North Fish kontakt

Najszybszą metodą na nawiązanie komunikacji z North Fish kontakt jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy znajdujący się na stronie North Fish kontakt. Pracownicy North Fish kontakt odpowiedzą na połączenie w niezwykle krótkim czasie i udzielą odpowiedzi na posiadane pytania dotyczące North Fish.

Dane kontaktowe North Fish

  • Adres: al. Solidarności 36, 25-323 Kielce
  • Numer kontaktowy: +48 (41) 334 77 00,
  • Fax: +48 (41) 334 77 10,