ALAB kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-08-03 05:47:20
  • Data modyfikacji: 2023-01-19 19:26:45
ALAB kontakt

ALAB kontakt — informacje na temat wyników badań. Kontakt w sprawie rezerwacji terminu. Szczegóły kontaktu na stronie. Telefon kontaktowy, kontakt online.

ALAB kontakt

ALAB jest to polska firma, istniejąca na rynku od 1987 roku. Swoje usługi od początku świadczy z zakresu dostarczania urządzeń laboratoriów naukowych i medycznych. W roku 2000 ALAB rozszerzył swoją ofertę usług o badania diagnostyczne. Od roku 2008 cała grupa ALAB jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów, skupionej wokół laboratorium Limbach. Współpraca ta jest jedną z największych europejskich sieci laboratoryjnych.

Kontakt z ALAB można uzyskać między innymi w celu umówienia swojej wizyty w jednej z wybranej placówek. Dodatkowo osoby kontaktujące się, mogą zadać pytania odnośnie świadczonych usług oraz sprzedawanych produktów. Możliwe jest także zgłoszenie swojej reklamacji poprzez kontakt telefoniczny z ALAB. Na stronie sieci laboratoriów, można także wypełnić formularz kontaktowy, w którym należy podać adres e-mail, temat wiadomości oraz uzupełnić pole z wiadomością.

ALAB kontakt telefoniczny

Sieć laboratoriów udostępnia swoim klientom możliwość skontaktowania się w formie telefonicznej. ALAB kontakt telefoniczny obsługuję przez dział informacji znajdujący się w wybranej placówce. Osoby dzwoniące mogą zadać pytania odnośnie do otrzymanych wyników, czy zarezerwować badania. Aby uzyskać możliwość kontaktu telefonicznego, należy odwiedzić oficjalną stronę ALAB kontakt, a następnie wybrać zakładkę kontakt, w której znajdują się działy obsługi klienta.

ALAB kontakt online

Osoby zainteresowane kontaktem online, mają możliwość wysłania swojego zapytania poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Osoby, chętne skontaktować się z konkretną placówką, mogą wybrać tak samo, jak w przypadku kontaktu telefonicznego, odpowiednią zakładkę na stronie. ALAB kontakt online umożliwia także na stronie poprzez wybranie chatu online w prawym dolnym rogu.

ALAB dane kontaktowe

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się więcej, będzie odwiedzane jednej z placówki. ALAB dane kontaktowe umieszcza na swojej stronie. Po odwiedzeniu placówki, możliwa jest rozmowa z obsługą wykonującą badania. Możliwe jest dopytanie lub zapytanie o doradztwo w przypadku wyboru odpowiednich badań.

ALAB dane kontaktowe placówek w największych miastach

ALAB Wrocław
Telefon: 509 151 539
E-mail: [email protected]

ALAB Łódź
Telefon: (42) 307 95 00
E-mail: [email protected]

ALAB Warszawa
Telefon: (22) 349 60 12
E-mail: [email protected] 

ALAB Kraków
Telefon: 506 682 419
E-mail: [email protected]