Missguided kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-12-14 21:44:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:08:43
Missguided kontakt

Missguided kontakt. Dane kontaktowe Missguided, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt dla klientów dostępny na stronie kontaktowej Missguided.

Kontakt Missguided

Missguided powstało w roku 2009 z inicjatywy swojego założyciela o imieniu Nitin Passi. Missguided jest brytyjskim sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą produktów odzieżowych. Początkowo ubrania były kierowane jedynie i głównie dla kobiet, dopiero od roku 2017, Missguided uruchomiła markę odzieży męskiej pod nazwą Mennace.

Missguided kontakt jest możliwe za pomocą formularza kontaktowego Missguided zlokalizowanego na stronie pomocy klienta. Aby z sukcesem osiągnąć kontakt z Missguided korzystając z formularza kontaktowego, należy wybrać temat, a następnie w zależności od wybranego tematu wypełnić dane zawarte w formularzu oraz zapisać wiadomość dotyczącą wybranego tematu. Po uzupełnieniu wszystkich danych pozostaje jedynie gotowy formularz kontaktowy wysłać do Missguided kontakt. Na uzyskanie odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy należy oczekiwać do 48 godzin od jego wysłania.

Numer kontaktowy Missguided

Missguided kontakt nie jest realizowany w formie telefonicznej, więc obecnie numer kontaktowy Missguided nie jest dostępny. Kontakt Missguided jest możliwy jedynie przez formularz kontaktowy Missguided. Można jednak też próbować osiągnąć kontakt pisząc wiadomość na profil Missguided na jednej z platform społecznościowych.