Bielenda kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-10-07 11:20:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:00:28
Bielenda kontakt

Bielenda kontakt. Dane kontaktowe Bielenda, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt dla klientów dostępny na stronie kontaktowej Bielenda.

Kontakt Bielenda

Bielenda to polska firma kosmetyczna, która została założona w roku 1990 przez Barbarę Bielendę. Firma Bielenda zajmuje się sprzedażą produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W ofercie sklepu można znaleźć takie produkty jak kremy, maseczki, kosmetyki do opalania, wyszczuplające i pielęgnacji ciała, peelingi, balsamy, kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz olejki do kąpieli z aromaterapią. Wszystkie produkty Bielendy są projektowane, opracowywane i produkowane na terenie Polski. Obecnie firma Bielenda sprzedaje produkowane przez siebie produkty w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Litwie, Czechach, Słowenii, Austrii, Czarnogórze, Słowacji, Szwecji, Węgrzech, Finlandi, Kanadzie, USA, Grecji, Ukrainie i Kazachstanie.

Kontakt Bielenda jest realizowany drogą online przy pomocy formularza kontaktowego. Zainteresowani kontaktem z przedsiębiorstwem Bielenda mogą uzyskać kontakt poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego zlokalizowanego na stronie kontaktowej Bielenda kontakt. Aby z powodzeniem osiągnąć kontakt przez formularz kontaktowy, należy wybrać temat, podać dane: imię i nazwisko, adres e-mail. Po uzupełnieniu pól wymagających tych danych następnym krokiem jest zapisanie treści wiadomości oraz wysłanie jej do Bielenda kontakt. W wiadomości można zamieścić pytania dotyczące reklamacji, produktów kosmetycznych, marketingu, rozliczeń, gabinetów kosmetycznych, fundacji lub zgłosić napotkane komplikacje podczas realizacji zamówienia oraz problemy techniczne.

Numer kontaktowy Bielenda

Bielenda kontakt nie jest realizowany w formie kontaktu telefonicznego. Dla osób zainteresowanych z tego powodu nie jest dostępny numer kontaktowy Bielenda. Kontakt Bielenda jest możliwy jedynie za pomocą formularza kontaktowego, który można znaleźć na stronie kontaktowej firmy Bielenda.