Centralne Biuro Śledcze Policji CBŚP kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-06-23 03:01:58
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 20:55:26
Centralne Biuro Śledcze Policji CBŚP kontakt

Skontaktuj się z Centralnym Biurem Śledczym Policji. Dane kontaktowe do Centralnego Biura Śledczego Policji dostępne na stronie. Kontakt telefoniczny z CBŚP.

Kontakt z Centralnym Biurem Śledczym Policji

Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP) zajmuje się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości związanej z atakami terrorystycznymi oraz o charakterze transgranicznym, narkotykowym, kryminalnym i ekonomicznym.

Centralne Biuro Śledcze Policji kontakt umożliwia między innymi telefonicznie. Jednak warto wiedzieć o tym, że oprócz telefonicznej formy istnieją również inne sposoby, które umożliwiają wszystkim zainteresowanym na kontakt z Centralnym Biurem Śledczym Policji.

Kontakt CBŚP możliwy jest również online poprzez wykorzystanie do tego poczty elektronicznej. Istnieje kilka różnych adresów e-mail, poprzez które możliwy jest kontakt z Centralnym Biurem Śledczym Policji. Na pierwszy z nich, [email protected], należy wysyłać wszelkie wiadomości, które później będą kierowane do kancelarii Centralnego Biura Śledczego Policji.  Jednak warto wiedzieć o tym, że ten adres e-mail nie jest obsługiwany całodobowo. Wiadomości wysyłane na tę skrzynkę pocztową są odbierane codziennie od godziny 8:15 do 16:15.

Gdy wystąpi potrzeba uzyskania informacji publicznych, należy wysyłać wiadomości na adres e-mail [email protected]. Jednak warto jest pamiętać o tym, żeby w załączniku do wiadomości umieścić odpowiedni wniosek.

Centralne Biuro Śledcze kontakt dla dziennikarzy umożliwia pod adresem [email protected]. Ważne jest to, aby w wiadomości takiej umieścić imię oraz nazwisko dziennikarza, nazwę redakcji oraz numer telefonu.

Ostatni adres e-mail, który pozwala na kontakt CBŚP, to [email protected]. Na tę skrzynkę kontaktową można wysyłać wszelkie skargi oraz wnioski, które dotyczą działalności Centralnego Biura Śledczego policji.

Adres:
ul. Podchorążych 38
00-463 Warszawa

Fax: 47 721 27 50

E-mail (kancelaria): [email protected]
E-mail (dostęp do informacji): [email protected]
E-mail (dla dziennikarzy): [email protected]
E-mail (skargi): [email protected]

Centralne Biuro Śledcze Policji telefon

Telefoniczny kontakt Centralne Biuro Śledcze Policji umożliwia pod numerem 47 721 36 57. Połączenia przychodzące na telefon Centralnego Biura Śledczego Policji obsługiwane są przez Koordynatora Zespołu Obsługi Zdarzeń CBŚP. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt CBŚP nie jest dostępny przez całą dobę. Wszelkie połączenia telefoniczne są odbierane w godzinach, w których pracuje biuro w Warszawie. Centralne Biuro Śledcze Policji kontakt telefoniczny umożliwia wszystkim zainteresowanym od poniedziałku do piątku od godziny 8:15 do 16:15. W pozostałych godzinach ta forma pozwalająca na kontakt CBŚP jest niedostępna.

Telefon: 47 721 36 57