Imperial Tobacco kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-06-06 21:36:41
  • Data modyfikacji: 2022-11-27 01:06:15
Imperial Tobacco kontakt

Uzyskaj kontakt telefoniczny lub mailowy z firmą Imperial Tobacco. Aktualny numer kontaktowy do firmy Imperial Tobacco dostępny na stronie dla klientów.

Kontakt Imperial Tobacco

Imperial Tobacco jest to międzynarodowa firma tytoniowa wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z Imperial Tobacco lub produktami tej firmy, warto, jest uzyskać kontakt Imperial Tobacco, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliły na kontakt Imperial Tobacco, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym kontakt Imperial Tobacco.

Imperial Tobacco swoja główną siedzibę ma umiejscowioną w Bristolu w Anglii. Jednak Imperial Tobacco posiada także swoją polską siedzibę. Polski oddział Imperial Tobacco jest zlokalizowany w Jankowicach przy ulicy Przemysłowej 1.

Imperial Tobacco kontakt realizuje na wiele sposobów. Jednym z nich, jest kontakt Imperial Tobacco, poprzez formularz kontaktowy, dostępny na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów Biura Obsługi Klienta Imperial Tobacco. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Imperial Tobacco, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy taks szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Imperial Tobacco kontakt z interesantami realizuje także na inne sposoby.

Imperial Tobacco kontakt umożliwia także poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. W wiadomości kierowanej do firmy Imperial Tobacco można zawrzeć informacje zwrotne, opinie na temat pracy spółki, jak i wiele innych rzeczy związanych z firmą. Aby uzyskać mailowy kontakt Imperial Tobacco, należy wysyłać wiadomość pod adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Imperial Tobacco gwarantują szybką oraz profesjonalna odpowiedź na zapytanie.

Adres: Jankowice, ul. Przemysłowa 1, 62-080 Tarnowo Podgórne

E-mail: [email protected]

Telefon Imperial Tobacco

Imperial Tobacco kontakt umożliwia, także korzystając z formy telefonicznej. Imperial Tobacco kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Telefoniczny kontakt Imperial Tobacco możliwy jest pod dwoma różnymi numerami. Dzwoniąc na odpowiedni numer, pozwalający na kontakt Imperial Tobacco, można otrzymać potrzebną pomoc lub informacje na temat firmy, lub jej produktów. Biuro Obsługi Klienta Imperial Tobacco kontakt telefoniczny realizuje pod numerem +48 616 555 444. Natomiast Imperial Tobacco kontakt z konsumentami umożliwia pod numerem +48 801 155 155. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Imperial Tobacco, dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Telefoniczny kontakt Imperial Tobacco możliwy jest jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia kierowane na telefon Imperial Tobacco od poniedziałku do piątku godzinach od 9:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Imperial Tobacco nie jest możliwy. W godzinach, w których akurat telefoniczny kontakt Imperial Tobacco nie jest realizowany, można skorzystać z innych sposobów pozwalających na skontaktowanie się z firmą.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): +48 616 555 444
Telefon (dla konsumentów): +48 801 155 155