Kredyt Inkaso kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2017-08-15 05:12:34
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 15:34:32
Kredyt Inkaso kontakt

Kontakt Kredyt Inkaso. Jak zdobyć dane kontaktowe Kredyt Inkaso. Kontakt Kredyt Inkaso dostępny przez numer telefonu oraz adres internetowej poczty elektronicznej. Kontakt Kredyt Inkaso dostępny na stronie serwisu.

Kredyt Inkaso kontakt

Kredyt Inkaso jest firmą działającą od 2001 roku. Firma Kredyt Inkaso należ do czołówki firm z branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Z czasem firma Kredyt Inkaso przekształciła się z grupą kapitałową działającą na 4 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej; w Polsce, Rumunii, Bułgarii oraz Rosji. Firma Kredyt Inkaso skupia się w swojej działalności na inwestowaniu w portfele wierzytelnościowe oraz ich obsłudze; od windykacji polubownej po procesy sądowe oraz egzekucje.

Kredyt Inkaso kontakt jest możliwy na kilka dostępnych sposobów. Jednym ze sposobów jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linie telefoniczną są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Drugą możliwością kontaktu z firmą Kredyt Inkaso jest drogą adresu internetowej poczty elektronicznej. W zależności od potrzeb osoby zainteresowane mogą skontaktować się z odpowiednim do tego działem. Firma Kredyt Inkaso wydzieliła kilka dostępnych działów do składania wiadomości: kontakt dla mediów, kontakt do inspektora danych osobowych, kontakt w sprawie powiadomień. Dodatkowo firma Kredyt Inkaso udostępnia możliwość kontaktu przez formularz kontaktowy. Aby poprawnie uzupełnić formularz, należy wpisać imię oraz nazwisko, do tego adres e-mail, numer telefonu, temat rozmowy oraz jej treść. 

Kredyt Inkaso kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się telefonicznie z firmą Kredyt Inkaso, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższy numer telefonu:

22 22 333 44

Kredyt Inkaso kontakt za pomocą adresu poczty elektronicznej

 

Obsługa klienta:
[email protected].

Kontakt dla Mediów:
[email protected]

Kontakt Do Inspektora Danych Osobowych:
[email protected]

Kontakt W Sprawie Powiadomień Mar.
[email protected]