Informacja turystyczna Warmia i Mazury

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2017-09-06 00:05:36
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 12:49:18
Informacja turystyczna Warmia i Mazury

Informacja Turystyczna Mazury, Kontakt Warmia i Mazury,

Informacja turystyczna Mazury - telefon

Region Warmii i Mazur jest idealnym miejscem na letni wypoczynek. Na miejscu można spotkać wiele zieleni, znajdują się tam najpiękniejszej oraz najcenniejsze tereny przyrodnicze, które stały się parkami krajobrazowymi, oprócz wszech otaczającej zieleni można również zażyć chwili relaksu w okolicznych SPA, oprócz wypoczynku biernego znajdzie również coś dla osób aktywnych fizycznie. Dlatego z racji dużej oferty, która jest oferowana ze strony Mazur, może się okazać przydatna informacja turystyczna. 


Kontakt-Inforamcja Turystyczna

Na terenie województwa znajduje się blisko 40 punktów informacji Turystycznej, w takich miejscach jest się w stanie uzyskać wszelkie informacje dotyczące regionalnych atrakcji turystycznych, oferty noclegowej, gastronomicznej, czy o szlakach pieszych a również i ścieżkach rowerowych. Wszelkie potrzebne informacje dotyczące planowania wyjazdu można znaleźć w takim punkcie informacji, Informacje można również uzyskać oprócz kontaktu bezpośredniego, przez kontakt telefoniczny, każdy z 40 punktów posiada indywidualny numer telefonu. W sprawie dokładnych informacji kontaktowych można je znaleźć na stronie mazur travel w zakładce kontaktowej.

Wszelkie informacje mogą zostać udzielone również w języku angielskim - Tourist Information Mazury

Mazury Turystyka

W punktach informacji mazury wakacje są sezonem gdzie punkty działają także w soboty i niedzielę. Oprócz tego punkty prowadzą sprzedaż biletów komunikacji miejscowej lub na wydarzenia kulturalne, tam również dostępne są plany miast, mapy okolic czy przewodniki, które ułatwią zorganizowanie wypoczynku. W punktach informacji znajdują się również sklepy z pamiątkami, które pozwolą przywołać wspomnienia.