FRU.PL kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-01-07 05:28:06
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 21:31:57
FRU.PL kontakt

Aktualne dane kontaktowe do FRU.PL udostępnione na stronie. Dostępny kontakt z FRU.PL dla poszukujących tanich lotów. Kontakt z konsultantami FRU.PL dla klientów.

Kontakt FRU.PL

FRU.PL jest to serwis internetowy, który oferuje swoim klientom bilety lotnicze. Za jego pośrednictwem można również wynająć samochód czy zarezerwować nocleg w hotelu. FRU.PL kieruje swoje usługi dla osób indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw. Centralne biuro FRU.PL ma swoje położenie w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 136.

Klienci FRU.PL, którzy poszukują aktualnych danych kontaktowych do serwisu, mogą skorzystać ze strony. Opisano tutaj wszystkie dostępne formy, które pozwalają na kontakt FRU.PL.

Kontakt FRU.PL możliwy jest między innymi poprzez czat online, który obsługiwany jest przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Czat online można znaleźć na stronie internetowej FRU.PL. Warto jednak wiedzieć o tym, że ta forma pozwalająca na kontakt FRU.PL nie jest dostępna przez całą dobę. FRU.PL kontakt z klientami poprzez czat online umożliwia od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 10:00 do 17:00. Może również zaistnieć sytuacja, że konsultant Biura Obsługi Klienta nie będzie dostępny aktualnie dostępny na czacie w wybranych godzinach. Spowodowane to może być zbyt dużym zainteresowaniem rozmową. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji należy poczekać chwilę na swoją kolej.

FRU.PL kontakt umożliwia również poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która zostanie przekazana do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Pracownicy FRU.PL, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie pytania zadawane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto wiedzieć o tym, że konsultanci Biura Obsługi Klienta odbierają wiadomości od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 17:00. Formularz kontaktowy jest to łatwy sposób, który umożliwia FRU.PL kontakt z klientami w wielu różnych językach.

Adres: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Telefon FRU.PL

Telefoniczny kontakt FRU.PL nie jest aktualnie dostępny. Bezpośredni kontakt FRU.PL umożliwia wszystkim zainteresowanym obecnie jedynie poprzez czat online lub formularz kontaktowy. Może jednak wystąpić sytuacja, że telefon FRU.PL zostanie uruchomiony w przyszłości. Gdy firma udostępni numer prowadzący na telefon FRU.PL, dane na stornie zostaną zaktualizowane.