Informacja turystyczna Sopot

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-07-15 08:10:31
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 10:25:24
Informacja turystyczna Sopot

Sopot informacja turystyczna. Jak zwiedzać Sopot. Co warto zobaczyć w Sopot. Kontakt z działem turystyki Sopot.

Sopot informacja turystyczna

Sopot jest jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranym przez turystów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Taki sukces turystyczny miasto zawdzięcza wszechobecnej atmosferze relaksu, odpoczynku oraz dzięki szerokim możliwościom spędzania czasu. Sopot jest kurortem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Sopot atrakcje

Sopot w swoim dorobku posiada wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia czy odpoczynku. Jest kolebką urlopów w Polsce, a więc Co warto zobaczyć w Sopocie? 
Jeżeli potrzebujesz chwili relaksu przy szumie wody, Sopocka plaża spełnia wszystkie kryteria, znajduje się tam prawie 5 km pisaku, oprócz chwili leżakowania można znaleźć chwilę na zaspokojenie naturalnych potrzeb, wszelkiego rodzaju beach bary czy przy plażowa gastronomi i wszystko do zaspokojenia pragnienia, czy głodu. Molo w Sopocie jest definitywnie jedną z rzeczy, które trzeba zobaczyć, jest to największe molo w Europie (ponad 511 metrów). Te i wiele innych atrakcji są idealnymi miejscami dla chwili odpoczynku.

Noclegi Sopot

Z racji bycia praktycznie stolicą urlopów miasto Sopot posiada w swoim dorobku, wiele hotelów, w których można się zatrzymać. Najbardziej z luksusowym hotelem w Sopocie jest Grand Hotel, który został otwarty w 1927 roku. W założeniu hotel miał być miejscem odpoczynku dla gości odwiedzających sopockie kasyno, dziś jest to luksusowy obiekt łączący oczekiwania współczesnego gościa wraz z prawie stuletnią historią.

Sopot Informacja Turystyczna Kontakt

Dodatkowe informacje na temat miejsc wartych odwiedzenia czy noclegów w Sopocie, można znaleźć, kontaktując się z Centrum Informacji Turystycznej w Sopocie, znajdującej się na:
ul. Dworcowa 4,  innymi formami kontaktu są:  tel.  790 280 884 lub kontakt mailowy pod: [email protected]

Godziny Otwarcia:
od poniedziałku do niedzieli - 9:00 - 17:00