Kontakt Proama Kompleksowe Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-11-11 20:41:36
  • Data modyfikacji: 2022-08-13 12:42:08
Kontakt Proama

Kontakt z Proama pozwala wykupić ubezpieczenie oc i ac przez telefon. Kontakt z Proama jest całodobowy. Każdy telefon Proama można sprawdzić w serwisie.

Proama zatrudnia w Polsce ponad 600 specjalistów. Współpracuje z blisko 20 000 osób przy działaniach agencyjnych za pośrednictwem ponad 2000 agencji. W 2015 roku naprawił około 60 000 roszczeń. Proama została również nagrodzona „Gwiazdą Jakości Obsługi 2014” w VII Ogólnopolskim Programie Jakości Obsługi. Gwiazda Jakości Obsługi jest przyznawana firmom wysoko ocenianym przez konsumentów. Respondenci twierdzą, że Quality of Service to firma przyjazna, polecana przez innych klientów i godna zaufania

Polisy OC AC PROAMA kontakt 

Skontaktuj się z Proama kontakt poprzez numer telefonu. Na Proama kontakt konsultanci udzielają potrzebnych informacji o aktualnych ofertach. Proama kontakt telefon, mogą wykonać na 815 815 815. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Dzwoniący klienci dostaną informacje o aktualnych ofertach Proama. Osoby dzwoniące do Proama kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenia naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora. Poprzez numer telefonu. Na Proama kontakt konsultanci udzielą  potrzebnych informacji o aktualnych ofertach. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. 

call center Proama Telefon: 815 815 815

Proama kontakt online

Numer telefonu do Proama kontakt, dane kontaktowe to nie jedyny sposób kontaktu z nimi, a właściwie główną drogą kontaktu z firmą jest adres e-mail. W Proama informacje telefoniczne lub e-mail mogą być również zastąpione przez osobę kontaktową poprzez formularz dostępny na stronie. Oprócz wypełnienia pól treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość musi wypełnić kilka innych pól, w tym najpierw adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce otrzymać odpowiedź.

Obsługa Klienta E-mail: [email protected]

Likwidacja Szkód E-mail: [email protected]

Inspektor Ochrony Danych E-mail: [email protected]