Kontakt Lech

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2017-09-04 20:30:12
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 13:50:09
Kontakt Lech

Szukasz aktualnego kontaktu z browarem Lech? Skorzystaj z poniższej strony internetowej, na której przedstawione zostały wszelkie sposoby na kontakt z browarem Lech.

Krótko o browarze Lech

Lech jest to marka piwa produkowanego przez browar Lech Browary Wielkopolski należący do Kompanii Piwowarskiej. W 2013 Lech był siódmą, a w 2015 czwartą najlepiej sprzedającą się marką piwa w Polsce pod względem wartości sprzedaży. Ciekawostką jest to, że 11 marca 2007 roku w nowo otwartej części CHSiB Stary Browar w Poznaniu postawiono największy na świecie kufel wypełnionym piwem Lech Pils. Ustanowiono wtedy nowy rekord Guinnessa w największej liczbie osób pijących z jednego kufla, w którym znajdowało się 4250 litrów tego piwa. W ustanowieniu rekordu wzięło udział 10 625 osób. Do dziś dnia browar Lech jest jednym z najbardziej popularnych piw w całej Polsce i cieszy się zaufaniem klientów od wielu lat.

Kontakt Lech

Osoby preferujące kontakt z Lech poprzez internet mają możliwość wysłania bezpośredniej wiadomości do konsultantów Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem udostępnionego poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki niemu możliwa jest porozmawianie z konsultantem browaru. W mailu należy zawrzeć tytuł krótko przestawiający napotkany problem, a w samej treści umieścić opis sytuacji, z jaką zmaga się zakłopotany klient. Pomoże to w znacznym stopniu uprościć i przyśpieszyć pracę ekspertów Lech nad szybszym znalezieniem właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Z pewnością wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Lech: [email protected]

Strona internetowa Lech

Na oficjalnej stronie internetowej browaru Lech klienci mają także możliwość wypróbowania sposoby kontaktu z Lech, jakim jest skorzystanie z chatu na żywo z konsultantem firmy. Dzięki temu możliwe jest załatwienie wszelkich spraw i rozwiązanie naglących problemów dosłownie w kilka chwil. Jest to bardzo szybka i popularna opcja, która cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Jeśli natomiast osoby nie preferują tej formy, warto skorzystać na przykład innych metod na kontakt z browarem Lech.

Telefon Lech

Klienci mają możliwość skorzystania z opcji na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Lech, jaką jest numer kontaktowy. Dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem browaru. Osoby dzwoniące mogą otrzymać wszelkie najnowsze informacje dotyczące oferty browaru Lech czy też skorzystać z opcji konsultacji w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości. Osoby odpowiedzialne za kontakt Lech z pewnością udzielą rzetelnych i kompetentnych odpowiedzi na pytania dzwoniących. Warto także dodać, że istnieje więcej niż jeden numer kontaktowy do browaru Lech. Z tego względu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu Lech. Niestety godziny funkcjonowania poniższych numerów nie zostały podane na poniższej stronie internetowej.

Telefon Lech: +48 61 878 77 87
Telefon Lech: 801 133 133