ZTM Gdańsk kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-09-06 12:16:10
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 19:37:19
ZTM Gdańsk kontakt

Chcesz znaleźć aktualny telefon ZTM Gdańsk? Sprawdź poniższą stronę internetową. Umieszczone zostały tu wszelkie możliwe sposoby na kontakt z ZTM Gdańsk. Możliwość uzyskania najnowszych informacji poprzez kontakt ZTM Gdańsk. Wypróbuj dostępny kontakt ZTM Gdańsk już dziś!

ZTM Gdańsk kontakt

Dla klientów preferujących kontakt z ZTM Gdańsk za pośrednictwem internetu udostępniony został adres poczty elektronicznej. Na podaną poniżej skrzynkę mailową klienci mają możliwość wysyłania wszelkich próśb, pytań, a także skarg w postaci wiadomości mailowych. Warto w takim mailu ująć między innymi powód, z jakim klient zwraca się do ZTM-u Gdańsk, a także dokładnie opisać sprawę. Pomoże to ekspertom ZTM Gdańsk na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy ZTM Gdańsk dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail ZTM Gdańsk: [email protected]
E-mail ZTM Gdańsk w sprawach reklamacji: [email protected]
E-mail ZTM Gdańsk centrum kontaktu: [email protected]

Telefon ZTM Gdańsk

Jednym ze sposobów skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta ZTM Gdańsk jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem możliwa jest bezpośrednia rozmowa telefoniczna z pracownikami firmy i uzyskanie wszelkich potrzebnych klientom informacji. Dodatkowo konsultanci odpowiedzialni za telefon ZTM Gdańsk udzielą także odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że poniżej w celach kontaktu z ZTM Gdańsk podany został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy do Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Z tego powodu, każdy z dostępnych telefonów ZTM Gdańsk został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu ZTM Gdańsk. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni są jedynie w określonych dniach oraz godzinach, które nie zostały podane poniżej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z ZTM Gdańsk zaleca się sprawdzenie godzin funkcjonowania poniższych numerów we własnym zakresie.

Telefon ZTM Gdańsk do centrali: 58 520 57 75
Telefon ZTM Gdańsk: 58 520 57 00
Fax: 58 520 57 50
Telefon ZTM Gdańsk centrum kontaktu: 58 52 44 500

Dane kontaktowe ZTM Gdańsk

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu z ZTM Gdańsk, skorzystać mogą z możliwości wysłania wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny ZTM Gdańsk. Należy jednak zaznaczyć, że wybierając tę metodę na wiadomość zwrotną, trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z ZTM Gdańsk. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z ZTM Gdańsk.

Adres korespondencyjny ZTM Gdańsk: ul. Na Stoku 49, 80-874 Gdańsk