Kontakt TV Trwam

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-10-22 11:50:15
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 13:10:46
Kontakt TV Trwam

Skorzystaj z aktualnych sposobów na kontakt ze stacją TV Trwam dzięki poniższej stronie internetowej. Kontakt TV Trwam, umożliwia klientom bezpośrednią rozmowę z konsultantem Centrum Obsługi Klienta stacji i uzyskanie wszelkich dostępnych informacji.

Co to jest TV Trwam?

TV Trwam, jest to polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, katolicko-narodowym, z siedzibą mieszczącą się w Toruniu. Należy ona do Fundacji Lux Veritatis zarejestrowanej w Warszawie. Telewizja posiada własny teletekst, jakim jest „TRWAM-TEXT”. Stacja posiada studia telewizyjne w Toruniu, Warszawie, Lublinie, a nawet w Chicago i Toronto. Telewizję można odbierać drogą naziemną oraz satelitarną za pośrednictwem satelity Astra. Stacja emituje też swój program całodobowo w internecie na swojej stronie internetowej.

Kontakt TV Trwam

Dla osób preferujących różne formy kontaktu stacja TV Trwam, udostępnia adres poczty elektronicznej oraz adres korespondencyjny. W przypadku wysłania wiadomości mailowej należy w tytule zawrzeć problem, w jakim klient potrzebuje pomocy, a w treści samej wiadomości opisać szczegółowo problematyczną sytuację. Pomoże to w znaczącym stopniu przyśpieszyć pracę ekspertów, TV Trwam nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Na odpowiedź zwrotną należy poczekać około kilku najbliższych dni roboczych. Natomiast w przypadku wyboru opcji tradycyjnej i wysłania listu na poniższy adres klient na odpowiedź ze strony konsultantów stacji będzie musiał poczekać znacznie dłużej, niż przy wyborze innej opcji na kontakt z TV Trwam.

Adres korespondencyjny TV Trwam: 87-100 Toruń, ul. Św. Józefa 23/35
E-mail TV Trwam: [email protected]

Telefon TV Trwam

Jednym z możliwych sposobów na bezpośredni kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta TV Trwam, jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Dzięki niemu klienci mogą otrzymać bezpośrednie informacje od ekspertów stacji. Dodatkowo pracownicy obsługujący kontakt TV Trwam, udzielają także odpowiedzi na wszelkie pytania, czy wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że podany został więcej, niż jeden aktualny kontakt TV Trwam. Każdy z dostępnych numerów został jednak odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom, znalezienie odpowiedniego kontaktu z TV Trwam.

Telefon TV Trwam do sekretariatu: (56) 610 72 58
*Telefon TV Trwam, dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Dodatkowo warto także wspomnieć o tym, że widzowie mają możliwość, skontaktowania się ze stacją TV Trwam na żywo podczas trwania programów. Numery kontaktowe podane zostały poniżej.

Telefon TV Trwam dla osób mieszkających na północy Polski: 56 657 00 11
Telefon TV Trwam dla osób mieszkających na południu Polski: 56 657 00 12
Telefon TV Trwam dla osób mieszkających za granicą: 56 657 00 13 oraz 56 657 00 14
Telefon TV Trwam dla członków sieci „W naszej rodzinie”: 536 600 300 oraz 536 600 400