Guess Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-09-12 10:28:53
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 20:54:54
Guess Kontakt

Szukasz aktualnego sposobu na kontakt z Guess? Sprawdź poniższą witrynę, na której znaleźć można wszystkie dostępne sposoby na kontakt z konsultantami firmy Guess. Kontakt Guess to źródło cennych i przydatnych informacji.

Kontakt Guess

Kontakt z pracownikami Centrum Obsługi Klienta Guess jest także możliwy poprzez udostępniony poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią korespondencję z konsultantami Guess. W celu wysłania wiadomości dobrze byłoby, żeby w jej temacie znalazł się powód, z jakim klient zwraca się do pracowników Guess, a w treści wiadomości musi znaleźć się opis całej sytuacji bądź problemu, o którym na wstępie pisze klient. Pomoże to w znaczący sposób pracownikom Guess na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią ze strony obsługi Biura Obsługi Klienta należy poczekać do kilku dni roboczych. Eksperci firmy z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Guess do sklepu internetowego: [email protected]

Dane kontaktowe Guess

Dodatkowo Guess udostępnia także dane kontaktowe, na które klienci mogą przesyłać tradycyjną korespondencję w formie listów. Warto jednak dodać, że w przypadku wyboru tej metody kontaktu z Guess na odpowiedź ze strony konsultantów Guess trzeba będzie czekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych metod na kontakt z Guess.

Adres korespondencyjny Guess

Guess Europe SAGL
Strada Regina,44
6934 Bioggio
Svizzera

Strona internetowa Guess

Dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu Guess udostępnia na swojej stronie internetowej możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Klient przed wysłaniem formularza zostanie poproszony o uzupełnienie go swoimi danymi. Następnie należy wybrać temat zgłoszenia, a w ostatnim kroku dokładnie opisać całą sprawę, z jaką klient pisze do pracowników firmy Guess. Warto także dodać adres poczty elektronicznej, na który w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinna przyjść wiadomość zwrotna wraz z  odpowiedzią.

Telefon Guess

Jedną z najczęściej wybieranych opcji przez klientów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta Guess jest skorzystanie z dostępnego poniżej aktualnego numeru kontaktowego. Przy jego pomocy wszystkie zainteresowane osoby mają szansę na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem Guess. Pracownicy odpowiedzialni za kontakt Guess będą w stanie udzielić wszelkich informacji dostępnych do użytku publicznego. Dodatkowo odpowiedzą także na różnego rodzaju pytania i wątpliwości, z jakimi zgłoszą się klienci Guess. Warto wspomnieć także, że kontakt Guess, dostępny jest do użytku klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach.

Telefon Guess: 0048 221521029
*Telefon Guess dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 19:00.