Alfa Lampy Kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-18 19:42:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:51:01
Alfa Lampy Kontakt

Dane kontaktowe do Alfa Lampy. Jak skontaktować się z Alfa Lampy. Kontakt telefoniczny oraz poprzez adres internetowej poczty elektronicznej do Alfa Lampy. Kontakt Alfa Lampy znajduję się na stronie serwisu.

Alfa Lampy kontakt

Alfa Lampy jest firmą zajmującą się sprzedażą artykułów związanych z oświetleniem. W swojej ofercie posiada zarówno oświetlenie wewnętrzne jak i zewnętrzne, czyli takie produkty jak kinkiety, Bryły ogrodowe, lamy najazdowe, lampy sufitowe, lampy stojące, szyno przewody.

Alfa Lampy kontakt można uzyskać na kilka dostępnych sposobów. Jednym ze sposobów jest kontakt telefoniczny. W zależności od kierowanego problemu firma Alfa Lampy posiada kilka linii telefonicznych osobno służących do innych potrzeb. Konsultanci obsługujący linie są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00. Drugą możliwością kontaktu z firmą Alfa Lampy jest udostępniany przez firmę kontakt za pośrednictwem adresów internetowej poczty elektronicznej. Firma udostępnia kilka adresów w zależności od tego co klient potrzebuje. Dodatkowo na stronie firmy klient może znaleźć czat, na który po wysłaniu wiadomości połączy klienta z konsultantem, który odpowie na wszelkie zadawane pytania. Na czacie można napisać w sprawie płatności, statusu zamówienia, informacji o produktach czy o chęci dokonania zwrotu.

Alfa Lampy kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się telefonicznie z firmą Alfa Lampy, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższe numery telefonu:

Doradcy klienta:
+48538208837
+48729847547
+48662683165

Reklamacja i Zwroty:
+48539965738

Alfa Lampy kontakt poprzez adres poczty elektronicznej

Aby skontaktować się z firmą poprzez adres poczty elektronicznej, należy pisać na poniższe adresy:

E-mail ( dział sprzedaży ): [email protected]

E-mail ( dział księgowości ): [email protected]

E-mail ( dział reklamacji i zwrotów ): [email protected]