Travelist kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-08-16 02:10:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 15:36:39
Travelist kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Travelist? Travelist dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z firmą turystyczną.

Kontakt Travelist

Travelist to międzynarodowa firma turystyczna zajmująca się sprzedażą zniżkowych pobytów w luksusowych hotelach za pośrednictwem swojej strony internetowej. Firma działa w Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Norwegii, Rumunii, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Czechach, Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i na Słowacji. Polski oddział Travelist znajduje się w Warszawie. Travelist to klub turystyczny, który udostępnia swoje oferty wyłącznie swoim członkom na podstawie bezpłatnej rejestracji przez adres e-mail. Travelist kontakt w razie pytań bądź problemów swoim użytkownikom udostępnia online oraz telefonicznie.

Adres:
Travelist.pl
ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa

Travelist kontakt online

Najprostszym sposobem na kontakt z Travelist jest skorzystanie z ich strony internetowej portalu. Tam urzytkownicy znajdą formularz kontaktowy. W formularzu po wypełnieniu swoich danych kontaktowych i podaniu tematu zgłoszenia można zadać pytanie lub podać szczegółowo opisany problem napotkany przez użytkownika. Oprócz tego Travelist kontakt umożliwia również bezpośrednio na skrzynkę mailową firmy. Kontakt mailowy jest dostępny pod adresem e-mail [email protected].

Adres e-mail: [email protected]

Travelist kontakt telefoniczny

Kontakt z Travelist możliwy jest także telefonicznie pod numerem telefonu 22 11 34 044. Połączenia odbierane są przez konsultantów biura obsługi klienta Travelist od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w weekendy od 10:00 do 18:00. Kontakt telefoniczny to najszybszy sposób na kontakt z firmą.

Numer telefonu: 22 11 34 044