Elon Musk kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-12-15 01:16:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 16:52:44
Elon Musk kontakt

Jak skontaktować się z Elonem Muskiem? Dane kontaktowe Elona Muska, adres e-mail, numer telefonu.

Elon Musk kontakt

Elon Musk to przedsiębiorca i filantrop, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw takich jak: PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Pochodzi z Afryki Południowej, a obecnie mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Elon Musk posiada wielu fanów, którzy pragną uzyskać do niego kontakt. Jest on możliwy, ale z powodu popularności przedsiębiorcy nie ma dużej szansy na powodzenie.

Elon Musk kontakt online

Najlepszym sposobem na kontakt z Elonem Muskiem to napisanie do niego na platformie społecznościowej Twitter należącej do niego. Elon Musk jest tam dość aktywny i często odpisuje na różne wpisy, w których jest oznaczony.

Elon Musk kontakt mailowy

Mimo że Elon Musk nie udostępnił swojego prywatnego adresu e-mail, istnieje mała szansa na to, że odpisze on na wiadomość napisaną na adres e-mail firmy Tesla. Jednak najczęściej na wiadomości odpowiadają tam konsultanci biura obsługi klienta.

Elon Musk kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z Elonem Muskiem nie jest możliwy. Przedsiębiorca raz przez pomyłkę podał swój prywatny numer telefonu na platformie społecznościowej, lecz szybko został on usunięty. Jednemu dziennikarzowi udało się na niego zadzwonić, ale nie uzyskał on kontaktu z Elonem Muskiem, tylko został odesłany do poczty głosowej.