Livien Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-07-08 06:15:50
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 11:43:40
Livien Kontakt

Kontakt Livien. Dane kontaktowe Livien, numer kontaktowy, e-mail, adres dostępne na stronie kontaktowej. Jak skontaktować się z Livien ?

Kontakt Livien

Livien to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do kobiet kochających dobry styl ubioru. Jedną z największych zalet sklepu odzieżowego Livien jest zdecydowanie wysoka jakość dostępnych produktów takich jak sukienki, spódnice, płaszcze, bluzki lub kurtki. Livien kontakt oferuje 3 możliwości komunikacji. Pierwszą opcją jest skorzystanie z poczty elektronicznej i wysłanie wiadomości na adres e-mail Livien kontakt. Można na niego kierować wszelkie posiadane pytania oraz zgłaszać napotkane komplikacje z procesem zakupu, oraz problemów z otrzymanym produktem. Drugą możliwością jest kontakt przez wypełnienie formularza kontaktowego, w tym celu należy wypełnić go swoimi danymi kontaktowymi w odpowiednich, przeznaczonych do tego polach, wybrać temat, a następnie napisać wiadomość oraz przesłać formularz.

Livien kontakt 

Kontakt Livien jest również możliwy przez kontakt telefoniczny. W tym wypadku należy zadzwonić na numer kontaktowy Livien kontakt. Z 3 dostępnych opcji jest to zdecydowanie najszybsza droga skontaktowania się ze sklepem odzieżowym. Obsługa klienta i pracownicy Livien kontakt odpowiedzą na połączenie w niezwykle krótkim czasie, udzielą pomocy w sytuacji napotkania problemów oraz odpowiedzą na wszelkie posiadane pytania dotyczące oferty sklepu.

Dane kontaktowe Livien

  • Adres: ul. Wira Bartoszewskiego 2E, 23-400 Biłgoraj,
  • Numer kontaktowy: 723 486 037,
  • Adres e-mail: [email protected],