Kontakt POLREGIO Przewozy regionalne

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-12-11 17:03:00
  • Data modyfikacji: 2023-02-02 12:49:59
Kontakt POLREGIO

Poszukujesz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z POLREGIO Przewozy regionalne? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie możliwe opcje na kontakt z POLREGIO Przewozy regionalne. Kontakt POLREGIO Przewozy regionalne pozwoli na uzyskanie informacji i niezbędnych danych.

Kontakt POLREGIO Przewozy regionalne

Firma POLREGIO Przewozy regionalne kontakt z klientami realizuje także na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bezpośrednia opcja na korespondencję z pracownikami Biura Obsługi Klienta i uzyskanie pomocy w danym problemie. Należy pamiętać, aby w temacie takiej wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc, a w samej treści dokładnie opisać daną sytuację. Dzięki umieszczeniu jak największej ilości przydatnych informacji, pracownicy POLREGIO Przewozy regionalne będą mogli szybciej znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością konsultanci dołożą wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi na wszystkie nadesłane wiadomości, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail POLREGIO Przewozy regionalne Call Center: [email protected]
E-mail POLREGIO Przewozy regionalne w sprawach informacji: [email protected]

POLREGIO Przewozy regionalne telefon

Ostatnią z możliwych i dostępnych opcji na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta POLREGIO Przewozy regionalne jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami organizacji i uzyskać potrzebne dane i informacje dotyczące aktualnej oferty POLREGIO Przewozy regionalne. Dodatkowo eksperci odpowiedzialni za obsługę telefonu POLREGIO Przewozy regionalne udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszających się osób. Należy dodać, że podany poniżej kontakt POLREGIO Przewozy regionalne aktywny jest dla klientów codziennie wyłącznie w godzinach od 7:00 do 23:00. Dodatkowo poniżej w celach kontaktu z POLOREGIO Przewozy regionalne podany został więcej niż jeden aktualny telefon. Z tego względu każdy z dostępnych numerów kontaktowych został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom szybsze znalezienie właściwego kontaktu POLOREGIO Przewozy regionalne.

Telefon POLREGIO Przewozy regionalne Call Center: 783 828 700 lub 783 828 702
Fax: 22 474 40 39 (kancelaria)
Telefon POLREGIO Przewozy regionalne w sprawach informacji: 703 20 20 20
Telefon POLREGIO Przewozy regionalne dla osób niepełnosprawnych telefony stacjonarne: 800 022 222
Telefon POLREGIO Przewozy regionalne dla osób niepełnosprawnych telefony komórkowe: 22 47 32 354