Crypto.com kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-02-15 02:30:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:10:41
Crypto.com kontakt

Jak nawiązać kontakt z Crypto.com? Kontakt online i kontakt telefoniczny z Crypto.com. Dane kontaktowe z giełdą dla klientów

Crypto.com kontakt

Crypto.com jest giełdą kryptowalut z siedzibą w Singapurze. Od 2022 roku giełda posiada 50 milionów klientów i 4000 pracowników. Oficjalną kryptowalutą platformy jest Cronos. Klienci Crypto.com kontakt z giełdą w przypadku napotkania problemów, bądź pytań, mogą osiągnąć na kilka sposobów.

Crypto.com kontakt online

Biuro obsługi klienta Crypto.com prowadzi kontakt mailowy. Istnieją różne adresy, na które można wysyłać wiadomości ze względu na rodzaj zapytania lub problemu. Wszystkie maile powinny zawierać w sobie jak najwięcej szczegółów problemu, aby ułatwić pracownikom Crypto.com kontakt z klientami,

Adres e-mail: [email protected]

Adres e-mail: [email protected]

Aby rozwiązać niektóre z problemów, klienci nie muszą się kontaktować z Crypto.com. Giełda przygotowała w Centrum Wsparcia Online różnego rodzaju artykuły mające na celu pomóc użytkownikom giełdy z ich problemami. 

Crypto.com kontakt telefoniczny

Aby połączyć się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Crypto.com, klienci mogą również zadzwonić na numer 888 824 8817. Jednakże kontakt telefoniczny z Crypto.com jest oferowany wyłącznie klientom ze Stanów Zjednoczonych.

Numer telefonu: 888 824 8817