Exim Tours kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2017-11-11 10:08:26
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 16:13:14
Exim Tours kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Exim Tours? Exim Tours dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z biurem podróży.

Kontakt Exim Tours

Exim Tours to czeskie biuro podróży. zapoczątkowało swoją działalność w Czechach, w 1993 roku. W związku z dynamicznym rozwojem Firma szybko wkroczyła także na rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński. Dzięki fuzji marek Exim Tours i Kartago Tours, Grupa Exim stała się podmiotem międzynarodowym, zajmującym wiodącą pozycję wśród touroperatorów w Europie Środkowej. W ciągu całego okresu prowadzenia swojej działalności Exim Tours otrzymało liczne prestiżowe nagrody oraz certyfikaty, m.in. Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej, Certyfikat Rzetelności oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora. Exim Tours kontakt w przypadku bytań bądź problemów udostępnia swoim klientom na kilka sposobów.

Exim Tours kontakt online

Jednym z najprostszych sposobów na kontakt z Exim Tours jest skorzystanie z ich strony internetowej. Tam klienci znajdą czat online. Czat ten oferuje rozmowę w czasie rzeczywistym z pracownikami biura obsługi klienta Exim Tours. Czat online jest aktywny wyłącznie w godzinach od 9:00 do 20:00. Na stronie internetowej istnieje również opcja podania numeru kontaktowego klienta, po czym w wolnym czasie konsultanci telefoniczni zadzwonią na niego.

Exim Tours kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z Exim Tours jest realizowany w godzinach od 9:00 do 20:00 przez cały tydzień. Telefoniczna obsługa klienta Exim Tours dostępna jest pod numerem telefonu 32 349 27 35.

Numer telefonu: 32 349 27 35