Kontakt Teatr Wielki w Łodzi

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-01-02 09:19:53
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 17:54:02
Kontakt Teatr Wielki w Łodzi

Dostępny na stronie numer kontaktowy do Teatru Wielkiego w Łodzi. Skontaktuj się z Teatrem Wielkim w Łodzi w celu rezerwacji lub zakupu biletu. Dane kontaktowe do Teatru Wielkiego.

Teatr Wielki w Łodzi kontakt

Teatr Wielki jest to obecnie największy z teatrów umiejscowionych w Łodzi. Specjalizuje się on głównie w wystawianiu baletów, oper oraz musicali i operetek. Dodatkowo Teatr Wielki w Łodzi ma w posiadaniu drugą co do wielkości scenę operową na terenie Polski.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania do Teatru Wielkiego w Łodzi, związane na przykład z zakupem biletów, informacjami na temat placówki, czy też przyszłymi wydarzeniami, warto, jest uzyskać kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi, aby otrzymać potrzebną pomoc od pracowników placówki. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi.

Teatr Wielki w Łodzi znajduje się przy Placu Dąbrowskiego. Możliwa jest rozmowa osobista z pracownikami po przybyciu do placówki.

Teatr Wielki w Łodzi kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi online. Aby uzyskać kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi online, należy skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Teatru Wielkiego w Łodzi, należy wysyłać pod adres [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Teatrze Wielkim w Łodzi, starają się odpowiadać na wszelkie zapytania wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób pozwalający na kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi.

Aby uzyskać kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi, korzystając z formy online, można także skorzystać z mediów społecznościowych. Teatr Wielki w Łodzi posiada swoje konto na platformie Instagram, gdzie wrzucane są aktualności z repertuaru. Aby uzyskać kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi poprzez media społecznościowe, wystarczy wysłać wiadomość prywatną z zapytaniem.

Adres: Plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
E-mail: [email protected]

Telefon Teatr Wielki w Łodzi

Innym sposobem na kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi, jest forma telefoniczna. Teatr Wielki w Łodzi kontakt telefoniczny umożliwia pod dwoma różnymi numerami. Pierwszy z nich jest to 42 647 20 00 i prowadzi on do centrali teatru. Natomiast dzwoniąc pod numer 42 636 22 72, można skontaktować się z sekretariatem placówki. Dzwoniąc pod numer, który pozwala na kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi, można zakupić bilet, a także uzyskać informacje na temat na przykład działalności teatru. Kontakt z Teatrem Wielkim w Łodzi, korzystając z formy telefonicznej, jest to obecnie najszybszy sposób pozwalający na skontaktowanie się z pracownikami teatru.

Telefon (centrala): 42 647 20 00
Telefon (sekretariat): 42 636 22 72