Kontakt Kopalnia Soli w Wieliczce

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2017-12-05 01:57:24
  • Data modyfikacji: 2023-02-01 14:58:12
Kontakt Kopalnia Soli w Wieliczce

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z Kopalnią Soli w Wieliczce? Na poniższej stronie internetowej udostępnione zostały aktualne sposoby kontaktu z Kopalnią Soli w Wieliczce. Wypróbuj już teraz dostępny kontakt Kopalnia Soli w Wieliczce i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje!

Kontakt Kopalnia Soli w Wieliczce

Klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami Kopalni Soli w Wieliczce, mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, pracownicy firmy Kopalnia Soli w Wieliczce mogą szybciej znaleźć idealne rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy Kopalnia Soli w Wieliczce dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Kopalnia Soli w Wieliczce: [email protected]

Telefon Kopalnia Soli w Wieliczce

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Kopalnia Soli w Wieliczce przy pomocy dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Poniżej w celach kontaktu z Kopalnią Soli w Wieliczce został udostępniony więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego też względu każdy z podanych numerów został odpowiednio opisany. Ułatwi to klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu z Kopalnią Soli w Wieliczce. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora. Niestety godziny funkcjonowania poniższych kontaktów Kopalnia Soli w Wieliczce nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem, zaleca się sprawdzenie godzin funkcjonowania poniższych numerów we własnym zakresie. Podany kontakt Kopalnia Soli w Wieliczce dostępny jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Telefon Kopalnia Soli w Wieliczce: +48 12 278 73 02
Telefon Kopalnia Soli w Wieliczce: +48 12 278 73 66
Fax: +48 12 278 73 33
Telefon Kopalnia Soli w Wieliczce administracja: +48 12 278 75 32

Internetowa strona Kopalnia Soli w Wieliczce

Ostatnią z opcji kontaktu Kopalnia Soli w Wieliczce jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Kopalnia Soli w Wieliczce formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie odpowiednich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie sprawy. Odpowiedź dostarczona zostanie do klienta do kilku dni roboczych. Dodatkowo na stronie internetowej Kopalnia Soli w Wieliczce podana została sekcja najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami ze strony ekspertów Kopalnia Soli w Wieliczce. Przed bezpośrednim kontaktem z Kopalnią Soli w Wieliczce, warto więc sprawdzić podaną sekcję FAQ.