Kocowa kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-02-02 21:32:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 10:20:50
Kocowa kontakt

Kontakt z Kocowa dla jego subskrybentów. Kontakt online z Biurem Obsługi Klienta Kocowa, kontakt mailowy i kontakt telefoniczny

Kocowa kontakt

Kocowa to amerykański serwis z transmisją strumieniową wideo online, na którym można znaleźć różnego rodzaju koreańskie media, między innymi K-dramy, K-reality, K-variety i K-pop. Na portalu Kocowa znajduje się oferta napisów w wielu językach, aby mogły z niego korzystać osoby na całym świecie.

Kontakt z Kocowa umożliwia formularz kontaktowy na stronie internetowej portalu. Wszystkie pytania i problemy z formularza są kierowane do Biura Obsługi Klienta Kocowa. Aby jak najszybciej rozwiązać problem, należy podać jak najwięcej szczegółów i jeśli możliwe zdjęcia problemu.

Kocowa kontakt mailowy

Inną opcją skontaktowania się z Kocowa jest kontakt mailowy. Wiadomości do Biura Obsługi Klienta Kocowa można wysyłać na adres e-mail [email protected]

Adres e-mail: [email protected]

Niestety portal nie oferuje kontaktu telefonicznego i jedynymi sposobami na kontakt z Kocowa są jak podane wyżej formularz kontaktowy i poczta elektroniczna.