Krzysztof Stanowski kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-02-14 02:56:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 13:11:17
Krzysztof Stanowski kontakt

Jak nawiązać kontakt z Krzysztofem Stanowskim? Krzysztof Stanowski dane kontaktowe, kontakt mailowy z polskim dziennikarzem.

Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski to polski dziennikarz, publicysta, felietonista i biznesmen, właściciel grupy Weszło. Urodził się w 1982 roku w Warszawie. Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w wieku 14 lat, kiedy został przyjęty na staż w redakcji „Przeglądu Sportowego”. Krzysztof Stanowski swoją popularność wykorzystuje m.in. do celów charytatywnych. Jest inicjatorem akcji #DobroWraca, pierwszego polskiego charytatywnego TwittUp-u, który ma na celu zbiórki pieniędzy dla potrzebujących. Współpracuje z Fundacją SiePomaga i należącym do niej największym polskim portalem zbiórek charytatywnych o tej samej nazwie.

Krzysztof Stanowski kontakt mailowy

Krzysztof Stanowski kontakt ze sobą umożliwia mailowo pod adresem e-mail [email protected]. Mimo że kontakt mailowy jest jedyną oficjalną formą kontaktu, dziennikarza można również znaleźć na mediach społecznościowych. Jego konto na Twitterze ma ponad 300 tysięcy obserwujących. Osoby zainteresowane kontaktem z Krzysztofem Stanowskim mogą próbować uzyskać kontakt również tam.

Adres e-mail: [email protected]