Fortum kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-02-04 15:54:31
  • Data modyfikacji: 2023-01-23 20:38:19
Fortum kontakt

Dane kontaktowe do Fortum dostępne na stronie. Skontaktuj się telefonicznie z Fortum. Infolinia telefoniczna Fortum. Dostępna pomoc od konsultantów Fortum.

Kontakt Fortum

Fortum jest to firma energetyczna pochodzące z Finlandii oraz skupiająca się głównie na regionie nordyckim. Zajmuje się ona dostarczaniem gazu, energii elektrycznej oraz ciepła. W Polsce Fortum działa od 2003 roku i posiada elektrociepłownie zlokalizowane w Częstochowie oraz w Zabrzu.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące firmy, warto, jest uzyskać kontakt Fortum, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Fortum, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Fortum.

Fortum kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Fortum poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Fortum. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Fortum, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejny sposób na kontakt Fortum jest to forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do Fortum należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową pod odpowiedni adres. Fortum kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]

E-mail: [email protected]

Fortum telefon

Fortum kontakt realizuje także telefonicznie. Fortum kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Dzwoniąc na numer, pozwalający na kontakt Fortum, można otrzymać informacje dotyczące prądu lub gazu. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Fortum, należy dzwonić pod numer 122 100 000. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Fortum, który byłby obsługiwany przez całą dobę, nie jest dostępny. Fortum kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Fortum od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Fortum nie jest dostępny. W godzinach, w których akurat kontakt Fortum, korzystając z formy telefonicznej, nie jest możliwy, można skontaktować się z firmą przy użyciu elektronicznej skrzynki pocztowej lub formularza kontaktowego.

W przypadku problemów z Fortum należy dzwonić pod numer pogotowia ciepłowniczego. Numer, prowadzący na pogotowie ciepłownicze to 993 i jest on dostępny dla wszystkich dzwoniących całodobowo.

Telefon (ds. prądu i gazu): 122 100 000
Telefon (pogotowie ciepłownicze): 993