Białas kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-08-06 04:45:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:56:06
Białas kontakt

Dane kontaktowe Białas. Skontaktuj się z Mateuszem Karasiem. Kontakt Białas menadżer. Numer telefonu i adres e-mail Białas.

Białas Kontakt

Białas inaczej Mateusz Karaś jest polskim raperem autorem tekstów oraz freestyl'owcem. Białas znany jest przede wszystkim z występów w duecie z Karolem “Solarem” Poziemskim, z którym założył wytwórnię SB Maffija. Białas jest trzykrotnym finalistą Wielkiej Bitwy Warszawskiej, oraz jego album H8M4 został nominowany do tytułu Polski album roku 2016.

Kontakt z Białasem bezpośrednio nie jest możliwy. Natomiast na pośredni kontakt jest kilka możliwości, jedną z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Jest kilka adresów poczty elektronicznej, na które można napisać do Białasa, pierwszy adres służy do kontaktu z managementem Białasa,  na owy mail można kontaktować się w celach marketingowych. Drugi mail służy do bookingu koncertowego, na taki mail mogą kontaktować się osoby organizujące eventy czy festiwale. Trzecim adresem poczty elektronicznej do Białasa jest adres widniejący na witrynie sklepu internetowego SBM label. Poprzez ten adres można składać wszelkie pytania, informacje dotyczące realizacji zamówienia na SBMstore.

Adresy poczty elektronicznej:

Managment - [email protected]
Booking - [email protected]
Sklep - [email protected] 
 

Bezpośredni kontakt z Białas

Żeby skontakotwać się z Białasem fani największą szanse mają poprzez jego konto na Instagramie. Tam oprócz w komentarzach fani mogą próbować wysyłać prywatne wiadomości.

Białas Koncert 2022

SBM FFestival 2022
Warszawa, Lotnisko Bemowo
25.08. – 27.08.2022

Sun Festival 2022
Kołobrzeg, Lotnisko Kołobrzeg-Bagicz
29.07. – 31.07.2022