Telekomunikacja Polska kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2017-06-08 08:37:04
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 11:17:22
Telekomunikacja Polska kontakt

Telekomunikacja Polska kontakt — skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Skorzystaj z oferty operatora sieci komórkowej w Polsce. Telefon kontaktowy

Telekomunikacja Polska kontakt

Telekomunikacja Polska zapewnia usługi telekomunikacyjne w Polsce. Aktualnie firma połączyła się wraz z PTK Centertel i powstała spółka Orange. Telekomunikacja Polska kontakt obsługuję właśnie poprzez powstałą spółkę. 

Aktualnie kontakt z Telekomunikacją Polską możliwy jest głównie za pośrednictwem telefonu kontaktowego, obsługiwanego przez konsultantów firmy. Jednakże możliwe jest znalezienie firmy na różnych mediach społecznościowych gdzie, dostępna jest funkcja wysłania wiadomości prywatnej. Telekomunikacja Polska kontakt w formie papierowej również umożliwia, dzięki udostępnionemu na oficjalnej stronie adresu do korespondencji.

Telekomunikacja Polska kontakt telefoniczny

Aby poznać szczegółową ofertę firmy, możliwe jest skontaktowanie się z konsultantem, dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu. Dodatkowo Telekomunikacja Polska kontakt umożliwia także w celu przedłużenia umowy, czy zgłaszania problemów związanych z siecią operatora. Klienci biznesowi posiadają osobną infolinię, na której także mogą zgłaszać problemy lub przedstawiać swoje propozycje.

Telefoniczny kontakt Telekomunikacja Polska

Klienci indywidualni:
pon.-pt. 8:00-22:00
sb.-nd. 9:00-17:00
(poprzez zamówienie rozmowy na stronie)

Oferta sprzedażowa
pon. - pt. 8:00 - 22:00
sob. 9:00 - 17:00
niedz. 10:00 - 16:00
801 234 567

Pomoc
*100 lub 510 100 100

Klienci biznesowi
pon.-sb. 6:00-23:00
*600 lub 510 600 600

zaawansowane usługi mobilne
*800 lub 510 800 800

Telekomunikacja Polska kontakt online

Coraz więcej konsumentów zaczyna korzystać z kontaktu internetowego, w celu uzyskania pomocy od firmy. Telekomunikacja Polska kontakt online także umożliwia dla swoich klientów za pośrednictwem jedynie mediów społecznościowych. Niestety firma nie wspiera kontaktu drogą mailową. Pytania wysyłanie na media społecznościowe firmy, mogą dotyczyć zgłaszania problemów lub chęci poznania oferty. Media społecznościowe, na których operator posiada konto to między innymi Facebook, Instagram, LinkedIn, czy Twitter.

Kontakt Telekomunikacja Polska korespondencyjny

Aby wysłać korespondencję papierową, możliwe jest to po znalezieniu danych adresowych firmy. Telekomunikacja Polska kontakt poprzez korespondencję umożliwia dla klientów chętnych wysłać wnioski, czy pisma w formie papierowej.

Telekomunikacja Polska kontakt
ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

Osobisty kontakt Telekomunikacja Polska

Aby poznać ofertę firmy, możliwe jest odwiedzenie jednej z placówek, które mieszczą się na terenie całej polski. Na miejscu możliwe jest podpisanie umowy, zakup telefonu, czy przedłużenie wykupionych wcześniej usług. Telekomunikacja Polska kontakt osobisty umożliwia, dzięki podanym na oficjalnej stronie adresom. Możliwie jest znalezienie placówki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.